fbpx
למעלה
Image Alt

תרבות, אקסטרים ונופש – 18 ימים

תרבות, אקסטרים ונופש – 18 ימים

(0 ביקורות)
תרבות . אקסטרים . נופש ֻ טיול בפיליפינים 18 ימים – 17 לילות
טיול בפיליפינים תרבות-אקסטרים-נופש הוא טיול אשר הוכן ע"י צוות טוריסמו פיליפינו לאחר בדיקה מעמיקה של האטרקציות הטובות ביותר ביעדים השונים, ואנו עדיין ממשיכים לפתח טיולים מיוחדים נוספים. טיולים אלו יאפשרו לכם לחוות את היעדים הידועים בפיליפינים שב"מסלול הקבוע" ובנוסף להינות מאטרקציות מטריפות ברחבי האיים!

מסלול הטיול

1

יום 1 / הגעה למנילה

הגעה למנילה ואיסוף ע"י נציג החברה אל המלון בעיר מקאטי. בהגעה למלון, צ'ק אין וזמן חופשי.

2

יום 2 / טיול יום להר הגעש פינאטובו

איסוף מוקדם מבית המלון (04:00-04:30), אל עבר הר הגעש פינאטובו. הר הפינאטובו חלק משרשרת הרי געש אשר פרושה לאורך החלק המערבי של קצה האי לוזון. לפני ההתפרצות הקטסטרופאלית בשנת 1991, הפינאטובו לא היה ידוע בכלל, במיוחד לא כהר הגעש פעיל לתושבי האיזור. כיום נחשב לאחד מאתרי התיירות הטובים במדינה, ומושך אלפי תיירים בכל שנה.

הטיול בפיאנטובו יחל בנסיעה מהנה של טרקטורונים למשך כשעה, עד לנקודת התחלת הטרק לעבר לוע ההר. ההליכה אל עבר ההר נמשכת כשעה וחצי לכל כיוון, ובלוע ההר תהיה  לכם הזדמנות גם לבצע שייט קצר אם תהיו מעוניינים בכך באופן פרטי, במקום. לאחר הטרק בהר הפינאטובו, ביקור בכפר של אנשי האייטאס, ילידי המקום.

הביקור יארוך כשעה-שעה וחצי ובו תהיה לכם ההזדמנות להיפגש עם המקומיים, להתוודע לסגנון החיים בכפר אותנטי שלא השתנה מאות שנים. לאחר הטיול בכפר האייטאס,

חזרה למלון ללילה

3

יום 3 / נסיעה לבנאווי

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון בנאווי, הבית של טראסות האורז המפורסמות. בדרך לשם תחצו מספר פרובינציות עד לבנאווי. טראסות האורז של  בנאווי, או כפי שנקראות "הגדאן-הגדאנג פלאיאן אנג בנאווי", קיימות כבר 2,000 שנים ונחצבו מהרי האיפוגאו ע"י ילידי המקום. אנו קוראים להם "הפלא ה-8 של העולם".

לאחר כ-8 שעות נסיעה, הגעה למלון בבנאווי, צ'ק אין ומנוחה. מפגש קצר עם המדריך יתבצע לאחר ההגעה להסברים על הטיולים בימים שאחרי לפני או אחרי ארוחת הערב יתבצע מופע פולקלור  בלובי המלון להנאתכם.  
4

יום 4 / יום הראשון לטרק | פולה - קמבולו

מסלול פולה - קמבולו:
0730 בבוקר הגעה לאוואן-איג'יד Jump Off Point (נקודת ההתחלה)
כ-4 שעות טרק מאוואן איגיד לפולה (Awan Igid) (יער עמוק ומדרונות הרים).
בכ-1130 בבוקר הגעה משוערת לפולה (Pula), ארוחת צהריים בפולה
בכ-1230 אחר הצהריים לאחר ארוחת הצהריים המשיכו לכפר קמבולו (Cambulo) שהוא כ-3 שעות הליכה.
בשעה 0330 לערך, מגיעים לקמבולו ומתארחים בבית הארחה פשוט.
הערה: היום הראשון הוא טיול אקסטרים לרגליים (למטיבי לכת ממש), במדרגות ובטרסות אורז.
5

יום 5 / קמבולו - בטאד

בכ- 0600 בבוקר ארוחת בוקר בבית ההארחה בכ- 0700 בבוקר מתחילים את הטרק. טיול של 3 שעות מקמבולו לבאטד בכ- 1000 בבוקר מגיעים לכפר באטד. מקסימום 4-5 שעות נוספות עבור המפלים, טרסות האורז, הכפר בטאד. הלילה השני יעבור שוב בבית הארחה/פונדק פשוט בכפר בטאד.
6

יום 6 / בטאד - בנגאאן - בנאווי

בכ-0600 בבוקר ארוחת בוקר בבית ההארחה בכ-0700 בבוקר תתחילו את הטרק ליציאה מטאד, כ-3 שעות הליכה מהכפר באטד לכפר בנגאן. שם הג'יפני או הואן יפגוש אתכם. בכ- 1000 בבוקר תסעו לכפר בנגאאן למשך 20-30 דקות בכ- 1030 בבוקר הגעה משוערת לכפר בנגאן הליכה של כשעתיים מהכביש למטה לכפר בנגאאן וטרסות האורז שלו ואחרי שעה נסיעה חזרה לעיירה Banaue.
7

יום 7 / נסיעה לקוויאן וטיסה לאי פלוואן

בשעות הבוקר המאוד מוקדמות איסוף אל עבר שדה התעופה קוואיאן הממוקדם כ-4 שעות נסיעה מבנאווי לטיסה למנילה. בהגעה, איסוף ע"י נציג החברה ומעבר(אם יש  צורך) לטרמינל אחר לטיסת פנים אל עבר האי המדהים פלוואן. בהגעתכם, איסוף לבית המלון הנמצא כחצי שעה נסיעה משדה התעופה, צ'ק אין ומנוחה.
8

יום 8 / הנהר התת קרקעי

לאחר ארוחת הבוקר, איסוף ליום טיול בפלא השביעי של העולם! הנהר התת קרקעי שנמצא בפווארטו פרינססה, נחשב לשמורה החשובה ביותר באי פלאוואן ובכלל בפיליפינים. השמורה עשוייה מאבני גיר שמכילים תחתם 8.2 קילומטרים של נהר תת קרקעי. הדבר המדהים בנהר, שהוא זורם ישירות לים וכולו נמצא תחת הר, עשיר בתצורות גאולוגיות נפלאות. לאחר הטיול בנהר, יתבצע טיול קצר ב"סלע אוגונג). זהו פרוייקט של ארגון ללא רווח והמועצה המקומית, אשר הוקם במטרה לתמוך בקהילה המקומית. הטיול עובר במערכת מערות ומגיע לנקודת תצפית מדהימה על האיזור. לאחר הטיול במערות, סיום ב"זיפ ליין"(אומגה) וחזרה לבית המלון  שבפווארטו פרינססה.

 
9

יום 9 / נסיעה לאל נידו

אחר ארוחת הבוקר, נסיעה לעבר אל נידו, הנסיעה תארוך כ-5 שעות, לעבר צפון האי פלוואן, למקום בו תהנו מהלגונות המדהימות, חופים לבנים והחיים תחת המים... בקיצור! גן עדן!! בהגעתכם, צ'ק אין בבית המלון וזמן חופשי בעיירה והתרשמות מהסביבה.
10

יום 10 / טיול אופניים באל נידו

אחר ארוחת הבוקר, יציאה לטיול אופניים מודרך סובב אל-נידו. הטיול וקושי הטיול תלוי ברמת המיומנות שלכם, וניתן להאריך את טיול האופניים ביום נוסף על מנת להקיף את חלקו הצפוני של האי. הטיול המומלץ לרכיבה קלה יותר, והוא הטיול הכלול בלו"ז הוא רכיבה של כ-6 ק"מ לעבר הכפר מנלאג, משם נסיעה לעבר טאיטאי לצפייה בשקיעה במפרץ קורונג קורונג, שהוא דבר חובה באל-נידו. הנופים המדהימים בדרך, החופים והאיזורים הכפריים הפשוטים, יתנו לכם הרגשה של חזרה בזמן של ממש באיזורים היפים בעולם!

 
11

יום 11 טיול קיאקים באלנידו

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לטיול מטריף של קיאקים בלגונות של אל-נידו. הטיול עובר בלגונת קדלאוCadlao) Lagoon) ,לגונה הגדולה((Big Lagoon, לגונה הקטנה(Small Lagoon) והלגונה הסודית (Secret Lagoon). הטיול מתחיל באל-ניד לאי בוקאל Bukal עם נופים מדהימים של מצוגי ענק, משם חתירה לחוף נטנט Natnat, כניסה ללגונת קדלאו מיד לאחר מכן לשנורקלינג ולארוחת צהריים. חצייה בסירה לאי מינילוק לטיול קיאקים בלגונות הגדולה והקטנה ומשם ללגונה הסודית. לאחר היום המהנה, חזרה לאל-נידו באמצעות סירה.
12

יום 12 / טיסה לאי בורקאי - טיביאו

איסוף מבית המלון לפני הטיסה לבורקאי. משדה התעופה של אל-נידו, טיסה ישירה לבורקאי ומשם איסוף לטרמינל המתאים לטיסתכם לשדה התעופה קטיקלאן. משדה התעופה קטיקלאן, איסוף לעבר טיביאו אשר  נמצא באנטיקה. שם תהנו מימים של טיולים מגוונים ומעניינים בנוף שונה ומזג אוויר קריר יותר. בהגעה לטיביאו, מנוחה קצרה  לאחר יום ארוך של טיסות ונסיעות ותהנו מ"ספא דגים" של כשעה, שם תעברו היכרות קצרה עם הדגים שפשוט יעשו לכם מסג' בכפות הרגליים. לאחר ה"ספא" הקצר תהנו ממסאג' לפני השינה, להכנה לימים המהנים שלפניכם.
13

יום 13 / טיול אטרקציות בטיביאו

בבוקר יום זה לפני היציאה תדרוך קצר לפעילויות ויציאה לרכיבה על "הבאל הבאל" Habal Habal (נסיעה על אופנועים המשמשים תחבורה ציבורית) על הכפר טונו  Tuno, לטרק קצר בין שדות אורז, יערות ירוקים ודרך גשרי במבוק תלויים אל עבר המפלים. שהייה קצרה במפלי בוגטונג באטו Bugtong Bato להתרעננות והליכה אל עבר נהר הטיביאו לראפטינג קצר. הראפטינג יכול להתבצע  במספר רמות, אך בלו"ז זה כלול שייט קצר ולימודי על ראפטינג קיאקים. לאחר הראפטינג ארוחת צהריים ונמשיך להתפנקות חמימה באמבט בטבע בתוך קאווה Kawa זהו ווק ענק הממוקם באמצע הג'ונגל. הווק נשען על אבנים ומתחתיו עצים בוערים לחימום המים. בווק אנו מוסיפים עלים וצמחים הרבליים להתרעננות והזנת העור. לאחר היום המהנה, חזרה ללינה במלונית סמוכה.

14

יום 14 / טיול לטיביאו האותנטית

השכמה ויציאה מוקדמת עם דייגים מקומיים במלאבור Malabor. השיטה הייחודית לדיג זה משלבת שכיבה באיזור דייג ענק, מהגדולים במדינה ושם תוכלו לדוג דגים מסוגים שונים כגון טונה, מקארל וכו'. איזור הקויו ידוע ככביש  המהיר של הטונה.  במהלך היום שייט לאורך חוף מלאבור, ומשם תמשיכו לסדנאת קרמיקה מיוחדת של המקומיים, שם תהיה לכם הזדמנות להתנסות בהכנת כלי קרמיקה. איזור זה עשיר בחימר והתברך במאות אלפי מטרים מחומר זה.  לאחר מכן, אם תרצו לחוות שוב את ספא הדגים, תוכלו לשבת שם ולהירגע. שם גם תוכלו למצוא עבודות יד לרכישה מהמקומיים. לאחר היום המהנה,  חזרה ללינה במלונית.
15

יום 15 / טיול לאי מלאליסון

בבוקר יום זה מפגש עם המדריך המקומי ושייט אל עבר האי מלאליסון Malalison. בהגעה המקומיים יברכו אתכם בברכה עתיקה לשלום ומשם המשך לטרק סביב מלאליסון. במהלך הטרק תוכלו לראות צמחים מיוחדים ופרחים הצומחים באיזור. משם טיול לאי נאבלאג Nablag, ביקור במערה קטנה במקום וחזרה לכפר לארוחת צהריים.  לאחר ארוחת הצהריים סיאסטה  על החוף שם גם תוכלו להינות מפעילויות שונות כגון שחייה, שנורקלינג, דייג, שייט וכו'.   לאחר הסיאסטה, שייט לעבר קולאסי Culasi, שם מכינים את הדגים המיובשים המפורסמים של הפיליפינים.  לאחר יום זה חזרה לעבר קטיקלאן למעבר לאי בורקאי לנופש ומנוחה!

16

יום 16 / יום חופשי באי בורקאי

נופש ומנוחה בחופים הלבנים של האי בורקאי, תהנו מהחופש ומהשקט לאחר הרפתקאות הפיליפינים.
17

יום 17 / יום חופשי באי בורקאי

נופש ומנוחה בחופים הלבנים של האי בורקאי, תהנו מהחופש ומהשקט לאחר הרפתקאות הפיליפינים.
18

יום 18 / טיסה למנילה

יציאה מהמלון סמוך לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה קטיקלאן וטיסה למנילה. מעבר לטרמינל הנכון לטיסה הבינלאומית הביתה או ליעדכם הבא.
18 ימים
 • סוג
  אתגרי רך
  זוגות
  ירח דבש
  מטיבי לכת
  משפחות
 • יציאה
  מנילה / מנילה
 • כולל
  **לציין שמלונות בבנאווי ברמה הגבוהה ביותר שנוכל להשיג
  איסופים משדה התעופה ואליו ברכבים ממוזגים
  ארוחת בוקר יומית
  הסעה מפווארטו פרינססה/סבאנג לאלנידו
  הערה: הטיולים לנהר התת קרקעי דורשים אישור מראש ולכן יש לאשר את הטיול בהקדם האפשרי על מנת לקבל את האישור בזמן.
  טיולים באלנידו
  ימי טיול במנילה או מחוץ למנילה המצויינים בלו"ז.
  כניסות לאתרים השונים המצויינים בלו"ז
  לינה במלונות שנבחרו בחבילה אותה רכשתם (3/4/5 כוכבים)
  מדריך מקומי דובר אנגלית ומאושר על ידי משרד התיירות (הערה חשובה: המדריך מצטרף בטיולים שהם חלק מחבילה מלאה בפיליפינים. בטיולי יום בודדים המדריך אינו מצטרף ויש לשלם עליו בנפרד.)
  רכבים ממוזגים לאורך הטיול בלוזון ובטיולים באיים
 • מפה

  You don't have permission to register
  Call Now Button