fbpx
למעלה
Image Alt

טיול לפיליפינים 15 ימים

טיול לפיליפינים 15 ימים

(0 ביקורות)

מקיף פיליפינים – היעדים החמים

טיול בפיליפינים הכולל את האתרים המפורסמים והפופולאריים של מדינת האיים הקסומה. טיול העובר במספר פרובינציות ואתרים מיוחדים וכולל את ״הפלא השביעי של הטבע״ והאתר המכונה ״הפלא השמיני של העולם״.

טיול למפלי פגסנחאן עם שייט פסטורלי על נהר שוצף בחלקים שונים עד המפל הגדול, טיול להר הגעש תאאל וטיפוס עד לועו באמצעות סוסים או רגלית, ביקור בטראסות האורז המיוחדות של פרובינציית האיפוגאו, להן ניתן הכינוי ״הפלא השמיני של העולם״, במהלך הטיול תהנו משייט קסום בין איים באל נידו וכמובן הנהר התת קרקעי שנמצא במרכז האי פלוואן וזכה לתואר ״הפלא השביעי של תבל״. טיול זה לא יהיה שלם ללא טיול להר הגעש הפינאטובו, אליו תוכלו לבחור אם להגיע בעזרת רכבי 4×4 או בעזרת טרקטורונים, שם גם תוכלו לבחור אם לבצע את הטרק להר הגעש עצמו ולהגיע עד הלוע, או לבצע טיול טרקטורונים באיזור הר הגעש וביקור בכפרי הילידים.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

1

יום 1 / הגעה למנילה

יום ההגעה. איסוף משדה התעופה ונסיעה למלון במנילה ללינה.

2

יום 2 / טיול יום למפלי פגסנחאן

ביום זה ניסע לעבר העיירה פגסנחאן, שם נמצאים מפלי פגסאנחאן, אתר שנחשב לפופולאריים ביותר בפיליפינים ולמרות שהוא מתוייר מאוד, עדיין מושך כל תייר בגלל יופיו ואופיו של הטיול. בדרך תחזו במטעי ענק של קוקוסים וכפרים שונים בדרך למקום בו תעברו לסירות קאנו הנקראות ״באנגקה״.

כשהשייט יחל על הנהר הארוך תחושו את הזרם המשתנה של הנהר בחלקים שונים שלו, בחלק מהזמן השייטים של הקאנו הנקראים ״בנגקרוס״ ישאו אתכם באוויר על מנת לעבור את המכשולים הסלעיים בדרך, המצוקים המיתמרים לגובה עצום מאוד עם צמחייה ירוקה וגם קופים שקופצים מענף לענף יהיו חלק מהנוף הקסום, ובסופו של הנהר תגיעו למפל הגדול. שם תהיה לכם אפשרות לעבור לרפסודה ולהיכנס ממש מתחת למפל ומאחוריו. לאחר מספר דקות של בילוי במפל, חזרה לעבר הריזורט שם תאכלו את ארוחת הצהריים. לאחר ארוחת הצהריים חזרה למנילה. החזרה למנילה תהיה בסביבות השעה 16:00, לעיתים בגלל אילוצי תנועה הזמן יתארך.
3

יום 3 / הרפתקה וולקנית בספא פונינג ואינטרקצייה עם שבטי האייטה

 טיול ספא ומעיינות חמים פונינג ומפגש עם שבטי האיייטה.
במערב האי לוזון, כשעתיים נסיעה ממנילה בפרובינצית פמפאנגה למרגלות הר הגעש פינטובו,המפורסם מהתפרצות וולקנית אדירה שהתרחשה בו לפני למעלה משני עשורים, שוכן לו מתחם הספא והמעיינות החמים "פונינג" שהקימו ילידי המקום. ג'יפ מקומי ייקח אתכם במבוך של נופים מדהימים  דרך נחלים רדודים בדרכים שנוצרו מזעם ואפר של התפרצויות געשיות לאורך ההיסטוריה.
במהלך הנסיעה ברכבי השטח נעצור ונבקר במספר תחנות של מעיינות חמים וקרים ותוכלו אף לקבל טיפולים מיוחדים, טיפול ספא בתוך חול וולקני חם בעל סגולות רפואיות על פי מסורות שבטיות,  טיפול פנים בבוץ וולקני קר, בריכות חמות וקרות ועוד הרפתקאות.
לאחר הארוחה נמשיך בנסיעה למחוז פורק הסמוך שם ובמורדות הר הגעש פינטובו מתגוררים ריכוזים של בני שבט האייטה במשך מאות בשנים מאז הימלטם מאימת הכובשים הספרדים.  תוכלו להתרשם מקרוב מחיי השבטים ולחוות אינטראקציות שונות ומרתקות עם הילידים.
תוכנית הטיול:
איסוף מהמלון בבוקר ב-8 במשוער .
נסיעה (בהתאם לתנועה) כשעתים לפמפאנגה.
תדרוך באתר פונינג ומעבר לגיפ 4+4.
ביקור במעיינות ובתחנות הטיפולים.
ארוחת צהריים באתר פונינג.
ביקור ואינטרקצייה עם שבטי האייטה שבמחוז פורק.
אחה"צ יציאה ונסיעה חזרה למלון.
זמני הטיול משוערים בלבד ונתונים לשינוי בהתאם לקצב הטיול ולתנאי הדרך.
* לשוהים במלונות בעיר קלארק הנסיעה כחצי שעה במשוער והיציאה לטיול משולב זה יכולה להתקיים גם בשעה מאוחרת יותר.
ביום זה הלינה תהיה בקלארק
4

יום 4 / טיול יום להר הגעש פינאטובו

בבוקר זה אנו יוצאים לעבר הר הגעש פינאטובו, נצא בשעה די מוקדמת (5:00-5:30 בבוקר) עם ארוחת בוקר ארוזה. היציאה לעבר הר הגעש הפינאטובו לטרק ללוע ההר. הר הגעש פינאטובו הוא חלק משרשרת הרי געש אשר פרושה לאורך החלק המערבי של קצה האי לוזון. לפני ההתפרצות הקטסטרופאלית בשנת 1991, הפינאטובו לא היה ידוע בכלל, במיוחד לא כהר הגעש פעיל לתושבי האיזור. כיום נחשב לאחד מאתרי התיירות הטובים במדינה, ומושך אלפי תיירים בכל שנה. טוריסמו פיליפינו כחלק מהתמיכה בילידי הפיליפינים והכפרים השונים, מבצעת ביקור בכפרי הילידים באיזור הר הגעש, ומפרישים מכל טיול וביקור בכפרים סכום מסויים לתמיכה בתושבי המקום, חלק מהתרומה והתמיכה נעשית דרך טיולים אלו. לאחר הטיול בכפר האייטאס, חזרה למלון ללילה.                                                
5

יום 5 / פמפנגה - בנאווה

בבוקר יום זה, לאחר ארוחת הבוקר, רצוי המוקדמת, נסיעה לכיוון בנאווה, ביתן של טראסות האורז המפורסמות. בדרך לבנאווה תחצו מספר פרובינציות עד לבנאווה. טראסות האורז של  בנאווה, או כפי שנקראות "הגדאן-הגדאנג פלאיאן אנג בנאווה", קיימות כבר 2,000 שנים ונחצבו מהרי האיפוגאו ע"י ילידי המקום. אנו קוראים להם "הפלא ה-8 של העולם".

לאחר כ-7-8 שעות נסיעה, הגעה למלון בבנאווה, צ'ק אין ומנוחה. מפגש קצר עם המדריך יתבצע לאחר ההגעה להסברים על הטיולים בימים שאחרי
6

יום 6 / טרק לכפר בטאד או טיול יום לטראסות האורז הפאו

לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה עם ג׳יפני פרטי לעבר טיול היום בטראסות האורז של בנאווה. ג׳יפני הוא רכב המשמש לתחבורה ציבורית בערי הפיליפינים ונראה כמו הג'יפים בהם הצבא האמריקאי נהג להשתמש.

ביום זה יהיו שתי אופציות לטיול: א. ביקור בטראסות האורז הפאו, זהו טיול קל יותר שלא מצריך הליכות ארוכות וקשות, בדרך תוכלו לראות את טראסות האורז הפרוסות ברחבי בנאווי והסביבה, את הכפרים בדרך ואת נקודת התצפית על הטראסות. ב. ביקור בטראסות האורז של בטאד, זהו טיול שמצריך קצת יותר כושר. זהו לא טרק מורכב מאוד אך דורש מכם להיות בכושר סביר מכיוון שהירידה לכפר במדרון תלול ומדורג. הטרק לבטאד הוא חווייה של פעם בחיים, טיול שיאפשר לכם לראות איך האיגורות בנו את הטראסות במעלה העמק המדהים שבמרכזו נמצא הכפר בטאד. הדרך לבטאד אורכת כשעה וחצי בגי'פני ועוד כשעה הליכה לכפר.הדרך חזרה אורכת זמן זהה. בסיומו של יום עולים חזרה לעיירה בנאווי ללינה. ** יש אופציה להישאר לילה נוסף בבטאד, ללינה בגסטהאוסים פשוטים מאוד. לחובבי טבע, תרבום ומפגש עם מקומיים. ** הלינה בבטאד מאריכה את המסלול ביום נוסף, שם תוכלו להתעורר לנופים עוצרי הנשימה של עמק בטאד, עמק הטראסות העצום המכיל אלפי טראסות שנראות כמדרגות ירוקות או בעונות שונות נראות כמראות המחזירות את קרני השמש מעלה.
7

יום 7 / יום טיול בעיירה סגדה

סגאה נמצאת כשלוש שעות נסיעה מהעיירה בנאווה, לעיתים הדרך תתקצר במעט ותארוך זמן קצר יותר, תלוי בתנועה ובמהירות הנסיעה. בסיום הנסיעה חוברים למדריך מקומי ומטיילים באתרים המצויינים כאן: מערות הקבורה, הקברים התלויים בהם הילידים נהגו לקבור את קרוביהם, ואם באמת רוצים חווייה בלתי נשכחת, עושים טיול במערת סומאגינג. בסיום היום והטיולים נסיעה לעבר המלון בו תשהו, בד״כ נלון במלון בבנאווה.

  הטיול בסגאדה כולל את מערכת המערות התת קרקעית. הטיול כרוך בסיכון ולכן אנו מזהירים מראש. המערות הן ה"היי לייט" של העיירה סגאדה.
8

יום 8 / בנאווה - מנילה

לאחר ארוחת הבוקר המוקדמת בשעה 7:00 יציאה לכיוון מנילה, הדרך תארוך כ-10-12 שעות, לפעמים קצת יותר, תלוי בתנועה בדרכים. תוכלו לעצור בדרך להתרעננות ולהצטלם. (ניתן לבצע טיסה ישירה למנילה). על מנת להגיע לשדה התעופה תסעו כארבע שעות לשדה התעופה קוויאן.

9

יום 9 / טיול יום במנילה

טיול בפיליפינים לא יהיה שלם ללא טיול בעיר הבירה, היא העיר מנילה. עיר מיוחדת במינה המשלבת כ״כ הרבה אתרים היסטורים לצד אתרים מודרנים, עוני לצד עושר, בנייה מואצת וגם שחזור מבנים של מאות שנים. טיול היום במנילה יחל בשעה 8:30, זמן האיסוף מהמלון שלכם, ומשם תסעו לטיול במנילה העתיקה והמודרנית. יום טיול באתריה ההיסטוריים של מנילה והפינות הנסתרות. מנילה היא עיר עשירה בהיסטוריה מהתקופה בה הספרדים שלטו בה, והיפנים לתקופה קצרה עד בוא האמריקאים.

10

יום 10 / מנילה - פוארטו פרינססה

טיסה לפוארטו פרינססה, בירתו של האי פלוואן תחל בשדה התעופה של מנילה, נינוי אקינו, שם תעלו על טיסה (תלוי בשעה שנקבעה) אל עבר פוארטו פרינססה, המקום בו ממוקם הנהר התת קרקעי ושרק זכה לתואר, "אחד משבעת פלאי תבל". בהגיעכם לפוארטו פרינססה תיאספו משדה התעופה ותסעו לעבר סבנג, איזור הנמצא מזרחית לפוארטו פרינססה, סבאנג נמצא כשעתיים נסיעה מפוארטו פרינססה, ומשם יוצאים הטיולים לנהר התת קרקעי. ישנן פעמים שהלינה תהיה בעיירה פוארטו פרינססה עצמה, ולא בסבאנג.

11

יום 11 / טיול לנהר התת קרקעי - ״הפלא ה-7 של תבל״

הנהר התת קרקעי שנמצא בפוארטו פרינססה, נחשב לשמורה החשובה ביותר באי פלוואן ובכלל בפיליפינים. השמורה עשוייה מאבני גיר שמכילים תחתם 8.2 ק״מ של נהר תת קרקעי. הנהר נמצא כולו נמצא תחת הר, עשיר בתצורות גאולוגיות נפלאות.

באותו היום, לאחר הטיול לנהר התת קרקעי, נסיעה לעבר אל-נידו, הנסיעה תארוך כ-6 שעות לעבר צפון האי פלוואן, למקום בו תהנו מהלגונות המדהימות, חופים לבנים והחיים תחת המים... בקיצור! גן עדן!! הנסיעה לעבר אל-נידו לא קלה, אך כולם מבצעים אותה, וזו הדרך היחידה להגיע מפוארטו פרינססה לאל-נידו. באחד ממלונות אלנידו, תוכלו להירגע או לעשות את הדבר הכי טוב לעשות באלנידו, פעילויות יומיות המוצעות במקום.  

         

התמונה צולמה באלנידו ריזורטס - רשת בתי נופש הנמצאים באל-נידו והאיים הסמוכים.

12

יום 12 / טיול שייט - טיול סי - Tour C

טיול שייט באל נידו הוא אחד מטיולי ה״היי לייט״ של מפרץ באקוויט, "דילוג בין איים" מעניין מאוד ומהנה. תצורות הסלע המדהימות, החופים הנסתרים והלגונות הכחולות, שהעניקו השראה לרומן של אלכס גרלנד 'החוף' שנכתב בזמן שהמחבר שהה באל נידו ולאחר מכן הפך לסרט מפורסם בכיכובו של ליאונרדו דה קפריו. לאחרונה ד"א צולם באיים הסמוכים הסרט 'זהות גנובה' .בטיול תבקרו באיים/חופים
האי Dilumacad /הליקופטר, האי Tapiutan, האי Matinloc, מלבד החוף הנסתר, האי גם מפורסם בשל חוף Kulasa,  Star BeacMatinloc ShrineMatinloc.
13

יום 13 / טיול שייט - Tour A

לאחר ארוחת הבוקר,  איסוף לטיול "דילוג בין איים" סיור באל נידו לא יהיה שלם בלי סיור El Nido A: לגונות וחופים. אתר חובה לכל המטיילים באל נידו ומטיילים אחרים כאחד. לגונות וחופים ייקח אתכם אל תצורות הסלע והלגונות היפות ומעוררות ההשראה אותן תוכלו למצוא רק במפרץ Bacuit. הסיור ייקח אתכם אל הלגונות והחופים הבאים: הלגונה הסודית, האי Shimizu, הלגונה הקטנהSmall Lagoon, הלגונה הגדולה - Big LagoonSeven Commandos Beach.

14

יום 14 / טיסה למנילה בטיסה ישירה

זהו יומכם האחרון באי פלוואן. תלוי בשעת הטיסה, תיאספו מהמלון לעבר שדה התעופה לטיסה ישירה מאל נידו. במידה ולא תהיינה טיסות זמינות לטיסה ישירה, או תבחרו לחזור בנסיעה לעבר פוארטו פרינססה ומשם טיסה למנילה, תוסעו לפוארטו פרינססה לטיסה למנילה.

15

יום 15 / טיול לעמק הנעלם - Hidden Valley

העמק הנעלם הוא פלא טבעי וייחודי החבוי בין ההרים בנהאו ומקילינג המרהיבים, העמק הנעלם הוא ביתם של המעיינות הטבעיים החמים והקרים ושמקורם בשני הרי הגעש הנישאים, מפלים נהדרים ויער גשם. שם תוכלו לרחוץ בבריכות השונות הפזורות במתחם, לטייל בין עצים וצמחייה עבותה ולהנות מארוחת צהריים מקומית עשירה. זהו יום מהנה ומצויין למנוחה מהטיול ממנו נהניתם ב-15 ימים שעברו.

מלבד המתקנים המצוינים וצוות המלון הנהדר , במקום גם מסעדה הממוקמת תחת פוויליון ענק המגישה אוכל פיליפיני ערב לחיך. זהו מקום אידיאלי לארוחת ערב רומנטית בליווי זמרי עם השרים סרנדות לאורחים.   היו מוכנים להתאהב ביופי ובקסם הטבעי של Hidden Valley Springs. בסיומו של יום זה תטוסו ישירות מחוץ למנילה אם טיסתכם בשעת ערב מאוחרת. באם הטיסה בשעה מוקדמת, הטיסה תבוצע ביום שלמחרת. איסוף מבית המלון לטיסה הבינלאומית שלכם ליעד הבא או לישראל...
15 ימים
 • סוג
  זוגות
  ירח דבש
  משפחות
 • יציאה
  מנילה / מנילה
 • כולל
  איסופים משדה התעופה ואליו ברכבים ממוזגים
  ארוחת בוקר יומית
  הסעה מפווארטו פרינססה/סבאנג לאלנידו
  טיולים באלנידו
  טיסה מאלנידו/פווארטו פרינססה למנילה
  טיסה ממנילה לפווארטו פרינססה
  ימי טיול כמוזכר בלו"ז
  כבישי אגרה במסגרת המסלול המצויין.
  כניסות לאתרים השונים המצויינים בלו"ז
  לינה במלונות שנבחרו לחבילה ברמות שונות
  רכבים ממוזגים לאורך הטיול בלוזון ובטיולים באיים
 • אינו כולל
  טיפים
 • מפה

  You don't have permission to register
  Call Now Button