fbpx
למעלה
Image Alt

טיול לפיליפינים 16 ימים

טיול לפיליפינים 16 ימים

(0 ביקורות)

זוהי הפיליפינים האמיתית, החוויה הטובה ביותר לפיליפינים. כל האתרים הטובים ביותר, היעדים הנבחרים והאיים עם החופים הלבנים.

ג'יפני מקומי(רכב שמיוצר בפיליפינים ומזכיר בצורתו את  הג'יפני של הצבא האמריקאי) שיאסוף אתכם לטראסות האורז המדהימות, יום טיול במנילה העתיקה באתרים בהם הספרדים חיו ושלטו, טיול להר הגעש הפינאטובו שמשלב נסיעה ברכבי שטח, וסיום הטיול באי פלאוואן המדהים, עם הנהר התת קרקעי, שזכה אך לא מזמן בתואר, אחד משבעת פלאי תבל, מפרץ הונדה המהמם וגולת הכותרת היא אלנידו עם הלגונות הכחולות המפורסמות.

מסלול הטיול: 

מסלול הטיול

1

יום 1 / הגעה למנילה

יום ההגעה. איסוף משדה התעופה ונסיעה למלון במנילה ללינה

2

יום 2 / יום טיול למפלי פגסנחאן

לאחר ארוחת הבוקר, איסוף מבית המלון בשעה 8:30 בבוקר לנסיעה לעבר העיירה פגסנחאן, שם נמצאים מפלי פגסנחאן, אתר שנחשב לפופולארי מאוד בפיליפינים. מפלי פגסנחאן נמצאים כשעתיים וחצי נסיעה דרומה ממנילה. שם גם צולם הסרט "אפוקליפסה עכשיו" עם מרלון ברנדו. בדרך תחזו במטעי ענק של קוקוסים. בהגעתכם תועברו לסירת קאנו קטנה, אשר נקראת כאן "באנגקה", להמשך השייט לעבר המפלים.

ברגע שהשייט יתחיל, תחזו במצוקים גבוהים מאוד עם צמחייה ירוקה וגם קופים שקופצים מענף לענף. בסופו של הנהר תגיעו למפל הגדול, שם תהיה לכם אפשרות לעבור לרפסודה ולהיכנס ממש מתחת למפל ומאחוריו. לאחר מספר דקות של בילוי במפל, חזרה לעבר הריזורט שם תאכלו את ארוחת הצהריים. לאחר ארוחת הצהריים חזרה למנילה, חזרה משוערת בשעה 16:00.
3

יום 3 / הרפתקה וולקנית בספא פונינג ואינטרקצייה עם שבטי האייטה

 טיול ספא ומעיינות חמים פונינג ומפגש עם שבטי האיייטה.
במערב האי לוזון, כשעתיים נסיעה ממנילה בפרובינצית פמפאנגה למרגלות הר הגעש פינטובו,המפורסם מהתפרצות וולקנית אדירה שהתרחשה בו לפני למעלה משני עשורים, שוכן לו מתחם הספא והמעיינות החמים "פונינג" שהקימו ילידי המקום. ג'יפ מקומי ייקח אתכם במבוך של נופים מדהימים  דרך נחלים רדודים בדרכים שנוצרו מזעם ואפר של התפרצויות געשיות לאורך ההיסטוריה.
במהלך הנסיעה ברכבי השטח נעצור ונבקר במספר תחנות של מעיינות חמים וקרים ותוכלו אף לקבל טיפולים מיוחדים, טיפול ספא בתוך חול וולקני חם בעל סגולות רפואיות על פי מסורות שבטיות,  טיפול פנים בבוץ וולקני קר, בריכות חמות וקרות ועוד הרפתקאות.
לאחר הארוחה נמשיך בנסיעה למחוז פורק הסמוך שם ובמורדות הר הגעש פינטובו מתגוררים ריכוזים של בני שבט האייטה במשך מאות בשנים מאז הימלטם מאימת הכובשים הספרדים.  תוכלו להתרשם מקרוב מחיי השבטים ולחוות אינטראקציות שונות ומרתקות עם הילידים.
תוכנית הטיול:
איסוף מהמלון בבוקר ב-8 במשוער .
נסיעה (בהתאם לתנועה) כשעתים לפמפאנגה.
תדרוך באתר פונינג ומעבר לגיפ 4+4.
ביקור במעיינות ובתחנות הטיפולים.
ארוחת צהריים באתר פונינג.
ביקור ואינטרקצייה עם שבטי האייטה שבמחוז פורק.
אחה"צ יציאה ונסיעה חזרה למלון.
זמני הטיול משוערים בלבד ונתונים לשינוי בהתאם לקצב הטיול ולתנאי הדרך.
* לשוהים במלונות בעיר קלארק הנסיעה כחצי שעה במשוער והיציאה לטיול משולב זה יכולה להתקיים גם בשעה מאוחרת יותר. ביום זה הלינה תהיה בקלארק
בהגעתכם לפמפנגה צ'ק אין במלון בקלארק ומנוחה. למחרת יציאה לטרק בהר הפינאטובו. ** הנסיעה הארוכה על מנת למנוע את ההשכמה המוקדמת מאוד לפני הטרק בפינאטובו ביום שאחרי.
4

יום 4 / טיול יום להר הגעש פינאטובו

בשעה מוקדמת מאוד, 5:00-5:30 בבוקר, יציאה לעבר הר הגעש הפינאטובו לטרק ללוע ההר. הר הפינאטובו חלק משרשרת הרי געש אשר פרושה לאורך החלק המערבי של קצה האי לוזון. לפני ההתפרצות הקטסטרופאלית בשנת 1991, הפינאטובו לא היה ידוע בכלל, במיוחד לא כהר הגעש פעיל לתושבי האיזור. כיום נחשב לאחד מאתרי התיירות הטובים במדינה, ומושך אלפי תיירים בכל שנה.

לאחר הטרק בהר הפינאטובו, ביקור בכפר של אנשי האייטאס, ילידי המקום. הביקור יארוך כשעה-שעה וחצי ובו תהיה לכם ההזדמנות להיפגש עם המקומיים, להתוודע לסגנון החיים בכפר אותנטי שלא השתנה מאות שנים, ובנוסף אנו נספק מצרכים שונים שאותם תוכלו לחלק לילדי ובוגרי הכפר. טוריסמו פיליפינו כחלק מהתמיכה בילידי הפיליפינים והכפרים השונים, מפרישים מכל טיול וביקור בכפרים סכום מסויים לתמיכה בתושבי המקום, חלק מהתרומה והתמיכה נעשית דרך טיולים אלו. לאחר הטיול בכפר האייטאס, חזרה למלון ללילה.
5

יום 5 / פמפנגה - לבנאווי

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון בנאווי, הבית של טראסות האורז המפורסמות. בדרך לשם תחצו מספר פרובינציות עד לבנאווי. טראסות האורז של  בנאווי, או כפי שנקראות "הגדאן-הגדאנג פלאיאן אנג בנאווי", קיימות כבר 2,000 שנים ונחצבו מהרי האיפוגאו ע"י ילידי המקום. אנו קוראים להם "הפלא ה-8 של העולם".

לאחר כ-8 שעות נסיעה, הגעה למלון בבנאווי, צ'ק אין ומנוחה. מפגש קצר עם המדריך יתבצע לאחר ההגעה להסברים על הטיולים בימים שאחרי
6

יום 6 / טיול יום לכפר בטאד

לאחר ארוחת הבוקר, מפגש עם המדריך ונסיעה עם ג'יפני לעבר הנקודה ממנה תחל ההליכה לעבר הכפר בטאד. ג׳יפני הוא רכב המשמש לתחבורה ציבורית בערי הפיליפינים ונראה כמו הג'יפים בהם הצבא האמריקאי נהג להשתמש.
הביקור בטראסות האורז של בטאד, זהו טיול שמצריך קצת יותר כושר. זהו לא טרק מורכב מאוד אך דורש מכם להיות בכושר סביר מכיוון שהירידה לכפר במדרון תלול ומדורג. הטרק לבטאד הוא חווייה של פעם בחיים, טיול שיאפשר לכם לראות איך האיגורות בנו את הטראסות במעלה העמק המדהים שבמרכזו נמצא הכפר בטאד.
במהלך יום זה תבקרו גם בכפר הנמצא בתחתית העמק וגם במפלי טאפייה הממוקמים מעבר להר. לאלו שלא יכולים להמשיך לעבר המפלים, זה בסדר גמור, ניתן להישאר באיזור המסעדות והגסטהאוסים למעלה. לאחר הטיול בכפר, נשב לארוחת צהריים באחת האחסניות. נוכל להינות מהנוף הקסום ולחוות את השלווה המאפיינת את המקום.
בשעות אחה״צ נעלה לכיוון הג׳יפני (כלי התחבורה המקומי) אשר יקח אותנו חזרה למלון. לאחר יום מהנה וחוויתי, הליכה לעבר העיירה בנאווי. הדרך לשם אורכת כ-45 דקות של הליכה במעלה ההר.
ביום זה תיתכן חזרה בשעה 16:00 וגם מאוחר יותר. ישנם טיולים לבטאד שמסתיימים גם בשעה 13:00, תלוי באופי הטיול והאתרים בהם תבקרו בבטאד.
זמני הטיול משוערים בלבד ונתונים לשינוי בהתאם לקצב הטיול ולתנאי הדרך.
** יש אופציה להישאר לילה נוסף בבטאד, ללינה בגסטהאוסים פשוטים מאוד. (לאוהבי טבע, תרבות ומפגש עם ילידים).
7

יום 7 / טרק לטראסות האורז הפאו - קוויאן

לאחר ארוחת הבוקר (בד״כ 08:00 בבוקר, אלא אם תואם אחרת עם המדריך), מפגש עם המדריך ונסיעה עם ג'יפני לנסיעה לעבר טראסות האורז המרהיבות בהפאו.
ביקור בטראסות האורז הפאו, זהו טיול קליל וחווייתי בין טראסות אורז.על מנת לראות את יופין של הטראסות יש צורך להליכה ביניהן. בדרך תוכלו לראות את טראסות האורז פרוסות ברחבי בנאווי והסביבה, את הכפרים בדרך ואת נקודת התצפית. את טראסות האורז המדורגות משקים באמצעות מערכת מורכבת של זרמים ומעיינות אשר עוצבו לצורת תעלות. בשילוב עם הייחודיות בתבנית התנועה הזורמת של הטראסות , הזרמים נאספים אל קו פרשת המים ומהווים חלק מהותי ובלתי נפרד מהמערכת האקולוגית של ההר המאפשר לאנשי האיפוגאו גידול אורז בגבהים של מעבר לאלף מטרים מעל פני המים. הטראסות נבנו באמצעות כלים פרימיטיביים ובזכות כושר התבונה ויצירתיות בהם השתמשו בני האיפוגאו. במידה ואכן בוחנים את המרחק האנכי מהפסגה עד לבסיס, טראסות האורז יכולים להגיע לגבהים מרשימים עד כדי להעפיל על המבנים הגבוהים והטמירים בעולם. בתיאום עם המדריך ישנה אפשרות לבקר במעיינות החמים bogyah hotspring. חזרה משוערת ביום זה היא 15:00, לעיתים גם מוקדם יותר, תלוי בקצב הטיול.
לאחר הטיול בכפר הפאו, העברה לעיירה קוויאן. הדרך אורכת כ-4 שעות.
בהגעה לעיירה קוויאן, לינה.
8

יום 8 / קוויאן - מנילה - פוארטו פרינססה

לקראת שעת הטיסה למנילה, מפגש עם נציג החברה והעברה לשדה התעופה. צ'ק אין לטיסה המקשרת לפוארטו פרינססה, דרך מנילה. בהגעה למנילה, החלפת טיסה לפוארטו פרינססה. בהגעה לפוארטו פרינססה, העברה למלון (לינה בפוארטו פרינססה או בסבאנג).
9

יום 8 / טיול לנהר התת קרקעי - הפלא ה-7 של תבל - המשך לאלנידו

הנהר התת קרקעי שנמצא בפווארטו פרינססה, נחשב לשמורה החשובה ביותר באי פלאוואן ובכלל בפיליפינים. השמורה עשוייה מאבני גיר שמכילים תחתם 8.2 קילומטרים של נהר תת קרקעי. הדבר המדהים בנהר, שהוא זורם ישירות לים וכולו נמצא תחת הר, עשיר בתצורות גאולוגיות נפלאות. באותו היום, לאחר הטיול לנהר התת קרקעי, נסיעה לעבר אל נידו, הנסיעה תארוך כ-5 שעות לעבר צפון האי פלוואן, למקום בו תהנו מהלגונות המדהימות, חופים לבנים והחיים תחת המים... בקיצור! גן עדן!!

באחד ממלונות אלנידו, תוכלו להירגע או לעשות את הדבר הכי טוב לעשות באלנידו, פעילויות יומיות המוצעות במקום
10

יום 9 / טיול שייט - Tour C

לאחר ארוחת הבוקר,  איסוף לטיול "דילוג בין איים" גלו את תצורות הסלע המדהימות והחופים הנסתרים שהעניקו השראה לרומן של אלכס גרלנד 'החוף' שנכתב בזמן שהמחבר שהה באל נידו ולאחר מכן הפך לסרט מפורסם בכיכובו של ליאונרדו דה קפריו. לאחרונה ד"א צולם באיים הסמוכים הסרט 'זהות גנובה' .בטיול תבקרו באיים/חופים
האי Dilumacad /הליקופטר, האי Tapiutan, האי Matinloc, מלבד החוף הנסתר, האי גם מפורסם בשל חוף Kulasa,  Star BeacMatinloc ShrineMatinloc.
11

יום 10 / טיול שייט - Tour A

לאחר ארוחת הבוקר,  איסוף לטיול "דילוג בין איים" סיור באל נידו לא יהיה שלם בלי סיור El Nido A: לגונות וחופים. אתר חובה לכל המטיילים באל נידו ומטיילים אחרים כאחד. לגונות וחופים ייקח אתכם אל תצורות הסלע והלגונות היפות ומעוררות ההשראה אותן תוכלו למצוא רק במפרץ Bacuit. הסיור ייקח אתכם אל הלגונות והחופים הבאים: הלגונה הסודית, האי Shimizu, הלגונה הקטנהSmall Lagoon, הלגונה הגדולה - Big LagoonSeven Commandos Beach.
12

יום 11 / טיסה לבורקאי

לקראת הטיסה לבורקאי, בשעות הבוקר המאוחרות. מפגש עם נציג החברה והעברה לשדה התעופה. בהגעה לשדה התעופה, צ'ק אין לטיסה לאי בורקאי. בהגעה לאי בורקאי, מפגש עם נציג החברה והעברה למלונכם שעל האי. ההעברה מתבצעת באמצעות הסעה ומעבורת.
13

יום 12 / יום חופשי באי בורקאי

יום חופשי באי בורקאי
14

יום 13 / יום חופשי באי בורקאי

יום חופשי באי בורקאי
15

יום 14 / יום חופשי באי בורקאי

יום חופשי באי בורקאי
16

יום 15 / טיסה למנילה בטיסה ישירה - יום טיול במנילה בהגעה.

ביום האחרון שלכם באלנידו תיאספו מהמלון לעבר שדה התעופה לטיסה ישירה מאלנידו.
ביום זה תהנו מיום מקסים בעיר מנילה, מנילה העתיקה והמודרנית.
יום סיור מלא מודרך במנילה יביא אתכם אל ציוני הדרך ההיסטוריים הנבחרים והחלקים המעניינים ביותר של העיר.   סיור זה ייקח אתכם אל
 • העיר המבוצרת
 • כנסיית סן אגוסטין
 • הקתדרלה העירונית
 • רובע סן לואיס
 • קאסה מנילה
 • בית הקברות הסיני
 • מקאטי
 • פארק פורבס
 • בית הקברות ואתר הזיכרון האמריקאי
 • שדרות רוחס
יתכן וסדר האתרים ומספר האתרים ישתנה, אך טוריסמו פיליפינו תשמור על מבנה הטיול הקיים למעט ימים בהם לא ניתן לבקר באתרים אלו. בימי שני חלק מהאתרים המצויינים סגורים, אך ניתן לערוך סיור באינטראמורוס גם ביום שני.   מסלול הסיור 08:30 איסוף מבית המלון שלכם ונסיעה אל מנילה. נמשיך אל האנדרטה לזכר דר׳ חוזה .פ.ריזאל. לאחר מכן תמשיכו אל העיר המבוצרת בה ישב השלטון הקולוניאלי הספרדי לפני 300 שנה. בסיור במבצר תחשפו אל ההיסטוריה העשירה של הפיליפינים עת תהלכו על מדרכות האבן המסותתות המובילות אל כניסת סן אגוסטין. זוהי כנסיית האבן העתיקה ביותר בפיליפינים ונחשבת לאתר מורשת של אונסקו. לכנסייה מוזיאון משלה למוצגים אמנותיים היסטוריים ודתיים וכן יצירות אמנות בעלות ערך רב. מכאן ימשיך הסיור ויעבור על פני הקתדרלה העירונית, מבנה נהדר עשוי אבן מסותתת , מוזאיקות זכוכית וחלונות רוזטה מעוטרים. בנוסף, נבקר גם ברובע סן לואיס: מתחם של בתים תקופתיים שנבנו מחדש ומתארים את סגנונות החיים הפיליפינים במאה ה 19. נחצה את הרחוב לעבר קאסה מנילה, מוזיאון שיוצר מחדש את חיי התקופה הקולוניאלית במהלך סוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה- 20 והבית העתיק של המושל הכללי ( הנשיא ) בתקופה הספרדית המשמש כיום כבניין המרכזי של Land Bank הפיליפיני. הסיור הרגלי יעבור דרך מבצר סנטיאגו. המבצר נבנה במקור ב 1571 עבור הכובש הספרדי מיגל לופז דה לגזפי. מבצר סנטיאגו או Fuerza de Santiago הוא המבצר הספרדי העתיק ביותר בפיליפינים ואחת האטרקציות העיקריות בתוך העיר העתיקה של מנילה המוקפת חומה. הסיור גם כולל את Bahay Tsinoy ולבסוף את בית הקברות הסיני הידוע בשל המאוזוליאומים הגרנדיוזים שלו , שילוב מרתק של אלמנטים דתיים שונים. בדרך חזרה נעבור בשדרות רוחס לצד מפרץ מנילה היפה. לבסוף, נוביל אתכם אל האזור המודרני ביותר של המטרופוליס, מקאטי- המרכז הפיננסי והמסחרי של המדינה, נעבור אזור המגורים היוקרתי שבפארק פורבס , המכונה גם; שורת המיליונרים. התחנה הבאה היא בית הקברות ואנדרטת הזיכרון האמריקאים המוקדשים ליותר מ 17,000 חיילי מלחמת העולם השנייה שאיבדו את חייהם בלחימה באזור הפסיפי.
17

יום 16 / יציאה מהפיליפינים ליעדכם הבא

יציאה ממנילה. איסוף מבית המלון לטיסה הבינלאומית שלכם ליעד הבא או לישראל...

16 ימים
 • סוג
  זוגות
  ירח דבש
  מטיבי לכת
  משפחות
 • יציאה
  מנילה / מנילה
 • כולל
  איסופים משדה התעופה ואליו ברכבים ממוזגים
  ארוחת בוקר יומית
  הוצאות דלק במסגרת המסלול המצויין.
  הסעה מפווארטו פרינססה/סבאנג לאלנידו
  הערה: הטיולים לנהר התת קרקעי דורשים אישור מראש ולכן יש לאשר את הטיול בהקדם האפשרי על מנת לקבל את האישור בזמן.
  טיולים באלנידו
  טיסה מאלנידו/פווארטו פרינססה למנילה
  טיסה ממנילה לפווארטו פרינססה
  ימי טיול כמוזכר בלו"ז
  כבישי אגרה במסגרת המסלול המצויין.
  כניסות לאתרים השונים המצויינים בלו"ז
  לינה במלונות שנבחרו לחבילה ברמות שונות
  רכבים ממוזגים לאורך הטיול בלוזון ובטיולים באיים
 • אינו כולל
  טיפים
 • מפה

  You don't have permission to register
  Call Now Button