fbpx
למעלה
Image Alt

סוכנות ישראלית בפיליפינים

טיול בפיליפינים עם טוריסמו פיליפינו - אנחנו כבר כאן... מה לא תבואו?!

חברת טוריסמו פיליפינו – חברת התיירות הראשונה בפיליפינים בבעלות ישראלית, הממוקמת במקאטי סיטי והוקמה ע"י צוות המורכב מישראלים ופיליפינים אשר החליטו להרים את הכפפה ולקדם את התיירות מישראל לפיליפינים.

טיול לפיליפינים – אנו מתמחים בבניית מסלולי טיול בכל רחבי הפיליפינים. מטיולים מאורגנים פרטיים (בהתאמה אישית) מצפון הפיליפינים ועד דרום הפיליפינים, דרך טיולי צלילה ביעדים המיוחדים ביותר במדינה ועד טיולי יום במנילה ומחוצה לה. אין כמו חברת טיולים לפיליפינים שמשלבת ידע מקומי עם תקשורת ברורה בשפה העברית.

בטיולים שלנו תוכלו לראות אתטראסות האורז המיוחדותאת מפלי פגסנחאן והר הגעש תאאל, טיול יום במנילה גם הוא מוסיף לכל טיול וכמובן האיים המפורסמים של הפיליפינים, האי בורקאי, האי פלאוואן עם הנהר התת קרקעי והאי בוהול עם הטרסייר הקטן.

סוכנות נסיעות בפיליפינים עם צוות מנצח!

צוות החברה – מייסד החברה השתייך לחוגי החברה להגנת הטבע שנים רבות, טייל וחקר את הארץ והחליט להתיישב בסופו של דבר בפיליפינים. מאז שנת 2006 הוא חי שם ובהמשך ייסד חברת טיולים בפיליפינים – טוריסמו פיליפינו. בנוסף אחד מוותיקי המשרד מורה לשל״ח בישראל שהחליט גם הוא לנסות את אחת ממדינות המזרח הוקסם מהפיליפינים ונשאר ועד היום ממליץ ובונה מסלולים ייחודיים למטילים בפיליפינים.

סוכנות נסיעות לפיליפינים "טוריסמו פיליפינו" כוללת גם צוות מומחים מקומי, בעל ניסיון ועבר של שנים רבות בתעשייה. בשיתוף עם הצוות ישראלי הנמצא במקום שנים רבות, מספקים תשובות לשאלות בסיסיות ותכופות למטייל.

שותפי החברה אשר פזורים בכמעט 7,107 האיים, נבחרו בקפידה ולאחר בדיקת שירותיהם, דבר אשר עוזר לנו להניע טיולים באיי הפיליפינים בבטחה.

טיול באסיה מתואר תמיד כחוויה מעשירה מאוד, אך לעיתים קרובות הטיול הופך לבילוי למסורבל ולבזבוז זמן יקר. טיול לפיליפינים איתנו אינו כזה!

אנו רואים חדשנות כערך עליון ומשתדלים לפתח חבילות וטיולים חדשים בכל זמן נתון תוך הקפדה על איכות ובטיחות הנוסעים באיזורים השונים ותיאום עם הרשויות בכל איזור.

הצוות של סוכנות נסיעות בפיליפינים "טוריסמו פיליפינו" יתכנן עמכם ועבורכם טיול לפיליפינים תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם. מתוך היכרותנו עם המטייל הישראלי, אנו נציע לקבוצות או ליחידים חבילות ומסלולים אטרקטיביים, מעניינים ובטוחים.

במסגרת פיתוח הטיולים באיזורים חדשים ופחות מוכרים, אנו מתמחים בטיולים גיאוגרפיים בעומק היבשת. צוות החברה חקר והגיע לאיזורים פחות מיושבים ופחות מתויירים. אנשי הקשר באיזורים אלו מוכרים בשבטים ובמשרדי הממשלה השונים והגישה לכפרים בטוחה ומסודרת. אין כמו חברת טיולים לפיליפינים אשר חיה ונושמת את השטח מדי שנה.

אנו מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר ולטיפול אישי מרגע הנחיתה ועד חזרתכם הביתה בשלום.

סוכנות נסיעות בפיליפינים - טוריסמו פיליפינו הינה תאגיד רשום בפיליפינים (כסוכנות נסיעות ומפעיל טיולים) ופועלת ברשיון משרד התיירות הפיליפיני.

מפעיל מורשה מטעם
משרד התיירות הפיליפיני

מפעיל מורשה מטעם
משרד התיירות הפיליפיני

תעודת הוקרה למוכרנים מובילים בפיליפינים – Coast Boracay

תעודת הוקרה למוכרנים מובילים בפיליפינים – Nurture Spa & Resort Tagaytay

תעודת הוקרה ממלון ״סלסט״ אחת ממספר תעודות ההוקרה שקיבלנו.

תעודת הוקרה ממלון תחת רשת
בסט ווסטרן

תעודת הוקרה למוכרנים מובילים בפיליפינים – El Nido Resorts

תעודת הוקרה על מכירות החברה, El Nido Resorts

תעודת הוקרה למוכרנים מובילים בפיליפינים – Hotel Celeste Makati

גביע הוקרה - מוכרנים מובילים, מלון סלסט, מקאטי סיטי

תעודת הוקרה למוכרנים מובילים בפיליפינים – City Garden Grand Hotel

תעודת מוכרן מוביל, מלון סיטי גרדן גראנד

תעודת הוקרה מחברת התעופה ״אייר-סוויפט״, מספר שנים ברציפות.

חברת התעופה היחידה הטסה לאלנידו

תעודת הוקרה למוכרנים מובילים בפיליפינים – Air-Swift Airline

תעודת הוקרה למוכרנים מובילים בפיליפינים – City Garden Grand Makati

תעודת מוכרן מוביל, מלון סיטי גרדן גראנד, מקאטי סיטי

הקשר היהודי לפיליפינים

ידוע שהקשר היהודי לפיליפינים קיים מזה מאות שנים, יהודים הגיעו לאיים מספרד וממקומות שונים במזרח התיכון וטורקיה במלחמת העולם הראשונה – מלחמת ספרד אמריקה.

יהודים הגיעו לאיים מרוסיה במהלך מלחמת העולם השנייה, בתקופה זו פתח הנשיא מנואל קזון את שערי הפיליפינים בפני פליטים יהודים. למעשה הפיליפינים היא המדינה הראשונה שפתחה את שעריה בפני כ-10,000 יהודים מאירופה.

חברת טיולים בפיליפינים - שירותי החברה:

  • הזמנת כרטיסי טיסה – מקומיות ובין לאומיות
  • הזמנת בתי מלון
  • טיולי יום
  • חבילות תיור – טיול לפיליפינים ברמה אחרת!
  • טיולים מאורגנים ופרטיים
  • כרטיסי מעבורות ברחבי האיים
  • שיט הרפתקאות באיים (עד 8 ימים של שכרון חושים)

אילו אילו

אל נידו

בנאווי

האי בוהול

האי בורקאי

האי סבו

קורון

קלינגה

קרמואן

כותבים עלינו..

You don't have permission to register
Call Now Button