fbpx
למעלה
siargao island, philippines

טיולים פרטיים לפיליפינים

טיולים פרטיים

 

טיולים פרטיים בפיליפינים עם 'טוריסמו פיליפינו'

 

  • מעוניין לטייל בפיליפינים באופן פרטי (בלי קבוצה)?
  • רוצה להגיע אל המקומות היפים ביותר?
  • מחפש חברה שתתפור טיול מושלם בהתאם לצרכים שלכם?

אנו מתמחים בארגון חבילות וטיולים פרטיים ברחבי הפיליפינים (אנחנו נמצאים כאן, במנילה!). בדף זה תוכל לראות את החבילות שלנו ואת מגוון האפשרויות העומדות בפניך. דוגמאות אלו הן רק מעט מהמבחר אותו אנו מציעים… מעבר לחבילות אלו, אנו מציעים בניית טיולים בהתאמה אישית.

אנו מבינים את הצורך בהתאמה אישית של חבילות והשוני בין קבוצות ואנשים שונים.
התאמה אישית של חבילות אפשרית מתוך מבחר החבילות שאנו מציעים, נוכל להתאים מסלולים
וחבילות לפי דרישה ובקשה למסלולים מיוחדים.

טיפ קטן וחשוב – בלשונית ״טיולים פרטיים בפיליפינים״ בתפריט הימני ובתפריט העליון תוכלו למצוא המון טיולים נוספים.

החבילות שלנו מתאימות ליחידים (בודדים, זוגות) המעוניינים לחוות את מדינת הפיליפינים בלי הצורך להצטרף לקבוצה. כמו כן, לקבוצות בכל גודל.

 

הטיולים המומלצים

טיולים פרטיים לפיליפינים

למידע נוסף

טיול מקיף פיליפינים – זוהי הפיליפינים האמיתית, ג'יפני מקומי שיאסוף אתכם לטראסות האורז המדהימות, יום טיול במנילה העתיקה באתרים בהם הספרדים חיו ושלטו, טיול להר הגעש הפינאטובו שמשלב נסיעה ברכבי שטח, וסיום הטיול באי פלוואן המדהים.

במהלך הטיול תבקרו ביעדים הבאים: מנילה, מפלי פגסנחאן, הר הגעש תאאל, הר הגעש פינאטובו, בנאווה וטראסות האורז, סגאדה (ללא הטיול במערות), פוארטו פרינססה והנהר התת קרקעי, אל נידו וטיולי השייט המפורסמים בעולם.

מפת היעדים:
למידע נוסף
טיול בפיליפינים מההרים לאיים היא הדרך הטובה היותר לגלות את המדינה היפהפיה הזו. בטיולים אלו תהיה לכם האפשרות ללחוות את הפיליפינים במיטבה. מההרים העטופים בטראסות האורז בצפון אל החופים המעוטרים בחולות הלבנים בדרום, ימי טיול שיוצאים ממנילה, פולקלור מקומי ועוד המון חוויות.
במהלך הטיול תבקרו ביעדים הבאים: מנילה, מפלי פגסנחאן, הר הגעש תאאל, בנאווה וטראסות האורז, סגאדה (ללא הטיול במערות), האי בורקאי.
מפת היעדים:
למידע נוסף

סירות הקאנו הצבעוניות של הילידים מושטות במומחיות ע"י שני שייטים בין סלעי הנהר נגד הזרם אל האשדים. במקום זה ד"א צולם הסרט "אפוקליפסה עכשיו"… מדרגות לגן עדן הם קוראים להן, טראסות ענק עליהן וביניהן תטיילו… יציאה לעבר הנהר התת-קרקעי המפורסם, שם נעלה על סירה ונשוט אל עבר ובתוך הנהר התת-קרקעי. אלו רק חלק קטן מהפעילויות אותן תחוו במהלך הטיול.

במהלך הטיול תבקרו ביעדים הבאים: מנילה, בנאווה וטראסות האורז ליום טיול אחד, מפלי פגסנחאן, הר הגעש תאאל,האי בורקאי.

מפת היעדים:
למידע נוסף
ביקור בעיר הגדולה בצפון הפיליפינים, "באגיו סיטי", דרך המקום הגבוה באיזור. ביקור בכפר טאם אוואן העתיק עם מופע של תושבי המקום. סיור בתגאיתאי אשר מציע נוף יוצא דופן של הר הגעש שנחשב לקטן והנמוך בעולם. טיול למפלי פגסנחאן, הר הגעש תאאל וחוף קסום לסיום.
במהלך הטיול תבקרו ביעדים הבאים: מנילה, בגיו – עיירת הקיט הפיליפינית, סגאדה, בנאווה, תגאיתאי והר הגעש תאאל ולינה בתגאיתאי, מפלי פגסנחאן, האי בורקאי.
מפת היעדים:

הר הפינאטובו הוא חלק משרשרת הרי געש, הממוקמים לאורך החלק המערבי של האי לוזון. לפני ההתפרצות הפינאטובו לא היה מוכר לרוב האנשים בסביבתו. חוף פוארטו גאלרה הוא חוף שבו חולות לבנים, הנמצא כ-4 שעות ממנילה..

במהלך הטיול תבקרו ביעדים הבאים: מנילה, פמפנגה והר הגעש פינאטובו, הר הגעש תאאל, מפלי פגסנחאן ולוס באניוס, וילה אסקודרו, פוארטו גלרה.

מפת היעדים:

4 ימים ו-3 לילות פיליפינים – טיול לצפון

טיול לצפון הפיליפינים

למידע נוסף
בנאווי אשר בפרובינציית ההרים, שם תמצאו את הפלא השמיני בעולם. באזור זה של הפיליפינים נמצא המקום שאין שני לו בכל העולם. בנאווי הידועה בטרסות האורז, שהן מדרגות שעוצבו לפני שנים רבות מתוך ההרים ע"י שבט האיגורות שחי בצפון.
טיולים בהתאמה אישית בפיליפינים
עם טוריסמו פיליפינו עכשיו גם אתה יכול לעצב את הטיול שלך בפיליפינים כראות עיניך, להחליט היכן לטייל ומה תרצה לראות. צוות המשרד יסייע לך לבנות את הטיול אותו רצית ביעילות ומקצועיות.
אפשרויות לטיולים מותאמים אישית יינתנו לפי בקשה.
במידה וישנו צורך בבניית חבילות מיוחדות, או לתקופות זמן ארוכות יותר מהחבילות המצויינות באתר, ובמידה ונדרשים תיאומים רבים יותר, דמי ייעוץ על בניית החבילה ייגבה ויקוזזו מסכום החבילה הנרכשת.
חבילות "סובב פיליפינים" הם הדרך הטובה ביותר לחוות את הפיליפינים, רק כך תוכלו להגיע צפונה, מרכז ודרום בלי לדאוג לשום פרט בדרך… הכל מתוכנן.
אז בוא לחוות עם טוריסמו פיליפינו את הקסם של מדינת הפיליפינים בדרך הטובה ביותר…
You don't have permission to register
Call Now Button