fbpx
למעלה
Image Alt

טיסות בפיליפינים – טיפים

כרטיסי טיסה בפיליפינים זה נושא חשוב ורצוי לדעת את הפרטים הקטנים!

בהגיעכם לפיליפינים יש בפניכם מספר אפשרויות למעבר בין האיים, ויש המון איים, כך שצריך לתכנן ולהתארגן מראש, גם אם לא קונים כרטיסים מראש, אבל לפחות תוכנית כללית לטיול חשובה.

הדרכים למעבר בין איי הפיליפינים, היא באמצעות טיסות או מעבורות.

הדרך המומלצת וברוב הפעמים המשתלמת היא באמצעות טיסות פנימיות בין האיים, שכן טיסה חוסכת לכם זמן יקר של טיול, בהנחה שהגעתם לזמן קצר ואתם מעוניינים למקסם את הטיול בפיליפינים, וכמובן תאפשר לכם להגיע ליעד ללא הצורך לבלות במעבורת שעות רבות.

ישנן מספר חברות תעופה בפיליפינים שמטיסות בין האיים, ושמות החברות האלו: "סבו פסיפיק" Cebu Pacific, "פיליפין איירליינס" Philippine Airlines, "זסט אייר" Zest Air, "איירפיל אקפרס" Airphil Express, "אייר אסיה" Air Asia, ו-"סי אייר" SeaAir.
ישנן כמובן חברות קטנות נוספות המטיסות בין האיים בעיקר טיסות פרטיות, כגון "איי טי איי" ITI island transvoyager Inc.. חברת "איי טי איי" מטיסה את נוסעיה לאל נידו, אשר בצפון פלאוואן ומשרתת את אורחי קבוצת הריזורטים היוקרתיים "Elnido Resorts".

חברות אלו נקראות חברות "לואו קוסט", מה שאומר שכרטיסיהם זולים בגלל פעולות שונות שנעשות לחסכון בדלק ופריטים שנמצאים על המטוס. בטיסות אלו בד"כ לא יוגשו ארוחות לנוסעים, ונוסעים שיהיו מעוניים בארוחה, יאלצו לקנות סנדביץ' או חטיפים הנמכרים במהלך הטיסה.
כמובן שלא כל החברות המצויינות למעלה נוקטות באותה המדיניות, אך מדיניות זו נראית ברוב החברות האלו.

>> להזמנת טיסות פנים אונליין במחירים מצחיקים לחץ כאן (כל החברות במקום אחד)

>> טיסה לאל נידו לחץ כאן

טסים לאל נידו?? לצפייה בסרטון משם!

ברות אלו מציעות כרטיסי טיסה במחירים זולים ולפעמים ממש  מצחיקים. מפעם לפעם הן מציעות מבצעים באתר האינטרנט שלהן. במבצעים אלו תהיה לכם האפשרות לקנות כרטיס טיסה ליעדים שונים במחירים לא מציאותיים של פזו 1. כמובן שכרטיסים אלו כמעט בלתי אפשריים להשגה, אך ישנם נוסעים שכן משיגים כרטיסים אלו וכן נוסעים בפזוס בודדים לאיים השונים…

להזמנת טיסות פנים בפיליפינים במחירים מדהימים!

רטיסי טיסה זולים בפיליפינים מאפשרים לכם לטוס בזול לאיים, אבל כדאי לזכור, על כרטיסים אלו במרבית המקרים לא ניתן להזדכות במידה ולא הצלחתם להגיע לטיסה, וגם לא יעלו אתכם על הטיסה הבאה. אם פספסתם את הטיסה, תאלצו לקנות כרטיס חדש במחיר מלא! מעבר לכך, אם יש לכם טעות בכרטיס, טעות בשם או שקניתם בטעות לתאריך שונה, תיאלצו לוותר על הכרטיס בגלל מדיניות זו, או שתאלצו לשלם קנס על שינוי הכרטיס, שברוב המקרים יעלה לכם כמו כרטיס טיסה חדש

טיסות בפיליפינים זה דבר שקשה לוותר עליו, גם לאלו שמעוניינים לחסוך פזוס בודדים, לפעמים מוותרים על "תענוג" החסכון, וקונים כרטיסי טיסה במחיר שהוא קצת יותר גבוה ממחיר המעבורות, אך מגיעים ליעד במהירות, ללא כאבי ראש או מחלות ים לאלו הסובלים מכך..

כמובן שישנה הנאה משייט במעבורות בפעמים מסויימות, אך במרבית המקרים השייט הוא ארוך ומפרך והשייט ליעד לפעמים אורך שעות רבות, אם לא מספר ימים, בגלל המרחקים הרבים בין האיים. לכן מטיילים רבים מעדיפים לטוס בין האיים(בד"כ  הטיסה אורכת כשעה בממוצע), ולא לקחת מעבורות.

כרטיסי הטיסה בחברות התעופה השונות ניתנים להצגה על גבי ה"סמארפונים" שלכם, ולא יחייבו אתכם במרבית המקרים להציג כרטיסי טיסה. נכון, ישנן פעמים בהן תתבקשו להציג כרטיסי טיסה, אך אלו פעמים ספורות. בהנחה שהגעתם עם כרטיס הטיסה על הטלפון הנייד שלכם, כל מה שתציגו הוא, תעודה מזהה, שפרטיה תואמים בדיוק את פרטיכם האישיים על גב כרטיס הטיסה. חשוב לזכור, שם ושם המשפחה חייבים לתאום את הפרטים בתעודה המוצגת וכרטיס הטיסה. יש חברות שיבקשו מכם לתקן את כרטיס הטיסה, וזה עלול לעלות לכם ביוקר, כפי שציינתי לעיל.

איי הפיליפינים פזורים על פני אלפי קילומטרים והטיסות הן חלק חשוב מתכנון הטיול הבא שלכם, לכן, כשאתם מתכננים טיול לפיליפינים תחשבו טוב טוב לפני רכישת כרטיסי הטיסה, תחשבו טוב על תכנון המסלול, מכיוון שלא תמיד ישנן טיסות ישירות בין האיים השונים, לדוגמא:
טיסה ממנילה לבורקאי – ישנן טיסות ישירות בין מנילה לאיזור האי בורקאי, באיזור האי בורקאי יש שני שדות תעופה שנקראים, "קאליבו" ו"קטיקלאן". שדה שדה התעופה קאליבו נמצא במרחק שעתיים-שעתיים ו חצי מהאי בורקאי ועוד כ-20 דקות שייט, בהנחה שאין תנועה  כבדה בדרך, לעומת זאת שדה התעופה קאטיקלאן נמצא במרחק של כ-20 דקות שייט מהאי בורקאי ומאפשר לכם להגיע במהירות ולהתחיל את הנופש.

מחירי הטיסות לאי בורקאי בד"כ שונים כשטסים לשדה התעופה קטיקלאן או קאליבו, בד"כ הטיסות לשדה התעופה בקטיקלאן יקרות יותר, אך לפעמים ניתן למצוא טיסה במחיר שווה גם לקאטיקלאן.

דוגמא נוספת לטיסה שאינה ישירה בין האיים, בין האי בורקאי לאי פלאוואן. אם אתם מתכננים טיול עם שני איים, ולא רק את האי בורקאי, תאלצו לעבור במנילה או לחלופין באי סבו, שם תוכלו לקחת טיסת קישור לפלאוואן, כמובן שלעבור  במנילה היא דרך נוחה יותר בגלל מבחר הטיסות וכמות הטיסות היומיות בין היעדים השונים, שיאפשרו לכם לבחור את השעות הנוחות לכם, וגם להימנע מהפסדי טיסה בגלל הפרשי שעות, ואיחורי טיסות שקורים לעיתים קרובות.

תזכרו לסדר  לכם הסעות משדה התעופה ואליו. ברוב המקרים מציאת הסעה משדה התעופה תעלה לכם יקר יותר מסידור הסעה מראש למלון, אלא אם מצאתם דרכים זולות יותר להגיע משדה התעופה..

טיסות בפיליפינים כאמור היא דרך נוחה וכדאית ותדירות הטיסות גבוהה מאוד במהלך היום, וזה ממש מרגיש כמו תחנת אוטובוס אווירית!

לחברות התעופה השונות בפיליפינים ומסלולי הטיסה שלהן, ניתן למצוא כאן

מאחלים לכם חופשה נעימה בפיליפינים.

טוריסמו פיליפינו 7107 דרכים לטייל… ועוד!

למידע על טיולים מומלצים

You don't have permission to register
Call Now Button