fbpx
למעלה
Image Alt

טיול לפיליפינים בזול – 8 ימים

טיול לפיליפינים בזול – 8 ימים

(0 ביקורות)
טיול פרטי לפיליפינים במחיר חסר תקדים!
 • מעוניינים בטיול פרטי בפיליפינים במחיר מדהים?
 • טיול פרטי בפיליפינים ללא הצטרפות לקבוצה?
 • אנחנו יושבים בפיליפינים ולכן יכולים לעשות זאת…!

בסיום הטיול, נסיעה אל עבר הטרמינל הבינלאומי, למעבר לטיסה הבינלאומית ליציאה מהפיליפינים.

 • מחיר החבילה במינימום 2 מטיילים: 925$ לאדם.
 • מעוניינים להוזיל את החבילה? צרפו זוג (סה״כ 4 אנשים) וקבלו את הטיול במחיר של 755$ לאדם.
 • ניתן להוזיל את הטיול עוד קצת אם תרצו בצירוף של זוג נוסף (סה״כ 6 אנשים) ומחיר הטיול יהיה 630$ לאדם.
 • במידה ואתם 4 זוגות היוצאים לטיול, מחיר הטיול יהיה 580$ לאדם!!

החבילה כוללת:

העברות וטיולים:

 • הסעות: שדה תעופה – מלון – שדה התעופה
 • דמי כניסה לכל הטיולים המצויינים בטיול ודמי שמורה כלולים במחיר הטיול.
 • זמינות המלונות נבדקת במועד ההזמנה, באם אין זמינות, ינתן מלון זהה ברמה.
 • באם אין בנמצא מלון טוב מספיק וזהה ברמה, יתבצע שדרוג בתשלום למלון ברמה גבוהה יותר.
 • נסיעה לבנאווי וחזרה – אוטובוס ציבורי ממוזג אשר מסיע לבנאווי (אורך הנסיעה הוא 8-9 שעות לכל כיוון) – בקבוצה של 8 מטיילים, הנסיעה צפונה וחזרה מהצפון היא בוואן ולא באוטובוס.
 • נסיעה לטיולים בבנאווי (מהעיירה אל טראסות האורז) עם ג׳יפני מקומי ופרטי לכם, לחווית הפרובינציה
 • טיול להר הגעש תאאל ומפלי פגסנחאן ברכב פרטי חדיש וממוזג ונהג פרטי
 • מעבר לפווארטו גלרה וחזרה למנילה – אוטובוס תיירים ממוזג אשר מסיע לאי וכולל מעבר עם מעבורת.
 • ** טיול זה נמכר כמו שהוא במחיר הנקוב. כל שינוי במסלול, ברמת המלונות ובשעות הטיולים יחוייב בתשלום נוסף לפני ביצוע השירות.

הדרכה:
מדריך צמוד בבנאווי (טראסות האורז) לטיולי היום.
מדריך מקומי באתר בהגעה למפלי פגסנחאן והר הגעש תאאל.
מדריך מקומי בטיולים בפווארטו גלרה.

מלונות במהלך הטיול:
מנילה (מקאטי) – St Giles Hotel Makati או דומה.
בנאווי – Banaue Hotel או דומה.
פווארטו גלרה – Marco Vincent Hotel או דומה.

* לא כולל טיסה בינלאומית.

מסלול הטיול

1

יום 1 / הגעה למנילה

בהגיעכם למנילה, איסוף משדה התעופה ע״י נציג החברה ונסיעה למלונכם שבעיר מקאטי

2

יום 2 / טיול משולב - מפלי פגסנחאן והר הגעש תאאל

זהו יום ארוך ועמוס בחוויות מדהימות באתרים מפורסמים של הפיליפינים. היום יחל בטיול להר הגעש תאאל, ההר שהחשב להר הגעש הקטן ביותר בעולם והוא ממוקם בסמוך לעיירה טגאיטאי, במרחק כ 70 ק"מ דרומית למנילה על אי בתוך אגם ושמו אגם טאאל. מה שהופך את הר הגעש טאאל לייחודי עוד יותר הוא העובדה שלהר הגעש עצמו יש אגם משלו בתוך הלוע שלו המכונה 'אגם הלוע'

הר הגעש טאאל נחשב להר הגעש הקטן ביותר בעולם והוא ממוקם ליד העיירה טגאיטאי, במרחק כ 70 ק"מ דרומית למנילה על אי בתוך אגם ושמו אגם טאאל. מה שהופך את הר הגעש טאאל לייחודי עוד יותר הוא העובדה שלהר הגעש עצמו יש אגם משלו בתוך הלוע שלו המכונה 'אגם הלוע'

תחילת הסיור בנסיעה בדרך נופית בין כפרים אל טגאיטאי וממנה יורדים אל העיירה טליסאי בבטנגס. עם ההגעה עולים על סירה ממונעת לאי של הר הגעש טאאל , כ-30 דקות שייט. למי שמסתפק בהליכה קלה אפשר לצפות בלוע של הר הגעש מקצה המכתש

ההליכה במעלה השביל מתחילה לחופו של האי ומסתיימת בקצה הלוע של האגם דרך מסלול מסודר

אל דאגה, מסלול ההליכה של הר הגעש טאאל הוא קל למדי, אך הסוסים שלוקחים אתכם להר, יקלו עליכם להגיע ללוע.

מיד לאחר הטיול, נשב לארוחת צהריים מקומית ועשירה, ומשם נסיעה אל עבר מפלי פגסנחאן שממוקם כשעה נסיעה מהמקום.

פגסנחאן - מפלי פגסנחאן המפורסמים! (דרומית למנילה)

מפל פגסנחאן ממוקם בתוך לגונה, והוא המתוייר ביותר באיזור שנמצא דרומית למנילה. זהו האתר בו צולם הסרט "אפוקליפסה עכשיו" עם מרלון ברנדו. שדות אורז עצומים ומטעי קוקוסים נראים לאורך הדרך. שייט על סירות בנקודה מסויימת נעבור לסירות אשר נקראות "בנגקה", אשר דומה לקאנו ומשם נמשיך לעבר המפל. מרגע תחילת השייט, תוכלו להינות מצמחיה ירוקה ובשרנית בצידי הדרך אשר גדלה לאורך מצוקים המיתמרים לשחקים. בסופו של המשט לאורך הנהר נגיע למפל הגדול, שם תועברו לרפסודה על מנת שתוכלו להינות מכניסה תחת המפל ומאחוריו אל עבר מערה נסתרת. בחזרה לנקודת ההתחלה המשיט שנקרא "בנגקרו" יחתור בזריזות ובמיומנות מדהימה, וייראה לכם כאיילה המנווטת דרכה בין סלעים ומכשולים בדרכה אל היעד. מה להביא עמכם? 1. שקית אטומה למים, לחפצים אישיים, מצלמה וחפצים רגישים למים 2. קרם הגנה (השייט אורך כ-45 דקות) 3. כובע 4. בגדים להחלפה (גם בגדים תחתונים, השייט בסירות קאנו קטנות) * במידה ותהיו מעוניינים גם בכניסה תחת מפלי פגסנחאן, יש צורך להשאיר את החפצים האישיים אצל איש הסירה או לחלופין, לאטום בשקית פלסטיק באיכות טובה ולקחת אתכם). ** חשוב!! טיפים לאנשי הצוות במפלים חשובים, אך לעיתים הצוות המקומי יבקש יותר, חשוב לתת על פי הרגשתכם ולומר להם שהטיפ ינתן בסוף השייט. בסיום הטיול, תוגש לכם ארוחה קלה נוספת. לאחר המנוחה הקצרה, מקלחת והחלפת בגדים, נסיעה אל עבר מנילה לאוטובוס הלילה אל עבר בנאווי הקרירה. (חשוב להצטייד בבגדים חמים לאוטובוס הלילה, קר באוטובוס ולעיתים קר מאוד).
ההגעה לבנאווי בד״כ תהיה בשעה 05:00 לפנות בוקר, שם יסופק לכם חדר למנוחה קצרה לפני הטיול לכפר בטאד. ** זיכרו, יום זה הוא יום ארוך מאוד, וחשוב לוודא שהינכם מודעים לטיול המשולב ביום זה, ולנסיעה לבנאווי בלילה של אותו היום. ניתן להוריד טיול אחד מהטיול המשולב ובכך לרווח את הטיול ביום הזה.

3

יום 3 / טיול לכפר בטאד וביקור בכפר בנגאאן

ביקור בטראסות האורז של בטאד, זהו טיול שמצריך קצת יותר כושר. זהו לא טרק מורכב מאוד אך דורש מכם להיות בכושר סביר מכיוון שהירידה לכפר במדרון תלול ומדורג. הטרק לבטאד הוא חווייה של פעם בחיים, טיול שיאפשר לכם לראות איך האיגורות בנו את הטראסות במעלה העמק המדהים שבמרכזו נמצא הכפר בטאד.

דרך לבטאד אורכת כשעה וחצי בגי'פני ועוד כשעה הליכה לכפר. הדרך חזרה אורכת זמן זהה. בסיומו של יום עולים חזרה לעיירה בנאווי ללינה.

יש אופציה להישאר לילה נוסף בבטאד, ללינה בגסטהאוסים פשוטים מאוד, אבל החוויה שווה לאוהבי טבע, תרבות ומפגש עם המקומיים. (לא כלול במחיר הטיול). בסיום הטיול לכפר בטאד, תעלו לכיוון הג׳יפני שיקח אתכם לעבר הכפר בנגאאן הקטן לביקור קצר והתרשמות מהחיים באיזורו.
4

יום 4 / טיול לטראסות האורז הפאו

ביקור בטראסות האורז הפאו, זהו טיול קל יותר שלא מצריך הליכות ארוכות וקשות, בדרך תוכלו לראות את טראסות האורז הפרוסות ברחבי בנאווי והסביבה, את הכפרים בדרך ואת נקודת התצפית על הטראסות. במהלך הטיול, תבקרו בעמק הפאו המדהים ומלא הטראסות, זהו טיול שונה מהטיול ביום הקודם ומשלים את הטיול והחוויה עוצרת הנשימה בבנאווי בצורה מעולה.

לאחר הטיול, ביום זה, מנוחה קצרה ונסיעה באוטובוס הלילה למנילה.
5

יום 5 / שייט לפווארטו גלרה - האי מינדורו

בהגעתכם העברה אל ההסעה אל עבר האי פווארטו גלרה המורכבת מנסיעה באוטובוס של כשעתיים ועוד שייט של כשעה וחצי. בהגעתכם, זמן חופשי למנוחה והנאה מהחוף הלבן של אי המינדורו.

החוף הלבן שבפווארטו גלרה(אי המינדורו) הוא חוף שבו חולות לבנים, הנמצא כ-3.5 שעות ממנילה (שעתיים ברכב  וכשעה וחצי בסירה). החוף הלבן, הינו למעשה רצועת חוף למסיבות וחיי לילה. מיד בהגיעך לחוף הלבן אתה נפגש בבריזה קלה. שעות היום הינן עמוסות במשחקי כדור, שייט בסירות בננה, קיאקים וספורט  ימי מגוון. יערות בשולי החוף מביאים עימם בריזה נעימה. יש באפשרותך הנוסע לשם, להתערסל על ערסל ולהתנדנד בעצלות על החוף ולהנות מהרוח הקלילה.
6

יום 6 / טיול לשבט המנגיאן והמפלים

שבט עתיק במינדורו שרק לאחרונה קיבל עזרה מאחת המשפחות העשירות בפיליפינים, הכפר שוחזר וקיבל מראה מיוחד וחדש. ילידי הכפר מוכרים מזכרות שמכינים במקום ואלו עוזרים להם לתחזק את חיי השבט החי בכפר.

ההגעה לשבט נעשית גם היא בצורה מיוחדת. לאחר נסיעה על גבי הג'יפני הפיליפיני, ממשיכים ברכיבה על גבי כרכרות בהם משתמשים הילידים שאותן מושך תיאו מים. חוויה נהדרת! לכתבה בה לקחנו חלק, על הטיול והפעילות בו תמונה מהכפר
7

יום 7 / טיול שייט בין איים

טיול ״דילוג איים״ בפווארטו גלרה, הוא טיול מומלץ לשוהים באי. היציאה היא מהחוף הלבן, או מהמעגן, תלוי במיקום הסירה, באיסוף ממלונכם ברחבי האי.

במהלך הטיול תהנו מצפייה בחופים הלבנים עליהם עצי קוקוס מרהיבים, כמו כן, במהלך טיול השייט בפווארטו גלרה תהיה לכם ההזדמנות לשוט בין האיים הסמוכים לאי, להינות משנורקלינג באיזור שנחשב לאחת ממעצמות הצלילה בפיליפינים, ולאכול את ארוחת הצהריים שלכם על אי עם חופים לבנים ומים צלולים. חוויה מדהימה!
8

יום 8 / שייט למנילה וביקור במנילה העתיקה וסיום הטיול

בוקרו של יום זה, העברה למנילה בסירה ואוטובוס עד לאיזור מלאטה שבמנילה, בהגעתכם איסוף מטרמינל האוטובוס ונסיעה אל עבר אתריה העתיקים והיפהפיים של העיר מנילה. (** אם יש זמן בין ההגעה לטיסה הבינלאומית).

1
13+ גיל
 • סוג
  זוגות
  ירח דבש
 • יעד
 • יציאה
  ישראל, מנילה
 • שעת יציאה
  לערך 08:30
 • זמן חזרה
  לערך 20:20
 • כולל
  איסופים משדה התעופה ואליו ברכבים ממוזגים
  הסעה מפווארטו פרינססה/סבאנג לאלנידו
  הערה: הטיולים לנהר התת קרקעי דורשים אישור מראש ולכן יש לאשר את הטיול בהקדם האפשרי על מנת לקבל את האישור בזמן.
  טיולים באלנידו
  טיסה מאלנידו/פווארטו פרינססה למנילה
  טיסה ממנילה לפווארטו פרינססה
  ימי טיול במנילה או מחוץ למנילה המצויינים בלו"ז.
  כניסות לאתרים השונים המצויינים בלו"ז
  לינה במלונות שנבחרו בחבילה אותה רכשתם (3/4/5 כוכבים)
  מדריך מקומי דובר אנגלית ומאושר על ידי משרד התיירות (הערה חשובה: המדריך מצטרף בטיולים שהם חלק מחבילה מלאה בפיליפינים. בטיולי יום בודדים המדריך אינו מצטרף ויש לשלם עליו בנפרד.)
  רכבים ממוזגים לאורך הטיול בלוזון ובטיולים באיים
 • מפה

  You don't have permission to register
  Call Now Button