fbpx
למעלה
Image Alt

טיול מאורגן מלא – 17 ימים

טיול מאורגן מלא – 17 ימים

(0 ביקורות)

הפיליפינים – מסע אל העולם האבוד

9.5.2014 – 22.4.2014

מידע שימושי על הטיול ועלויות
מתי יוצאים:יום שלישי, 22.4.2014
מתי חוזרים:יום שישי, 9.5.2014
אורך הטיול:17 ימים (15 לילות)
גודל קבוצה מקסימלי:20 מטיילים
מינימום קבוצה ליציאה:12 מטיילים


מה כלול במחיר טיול מאורגן לפיליפינים
 טיסות מישראל עם חברת קוריאן אייר
 3 טיסות פנימיות בין איים בפיליפינים
 מדריך ישראלי לאורך כל הטיול
 מדריכים מקומיים ביעדים נבחרים
 מיניבוס / אוטובוס ממוזגים בכל הטיול
 מלונות ברמה של 4* (או הכי טוב שזמין)
 אירוח בחצי פנסיון (ארוחות בוקר וערב)
 7 ארוחות צהריים במהלך הטיול
 הסיורים והפעילויות המפורטות במסלול
 הדרכות צילום בשטח במהלך הטיול
 טיפים לנותני השירות המקומיים
 מפגש הכנה שיערך בארץ לפני היציאה


מה לא כלול במחיר טיול מאורגן לפיליפינים
ביטוח בריאות וביטוח מטען (חובה)
מיסי נמל מקומיים
מזון ושתייה מעבר לארוחות הכלולות
הוצאות אישיות (קניות, כביסה וכו')

מסלול הטיול

1

יום 1-2 / טיסה מישראל והגעה לפיליפינים

טיסה מישראל בטיסה של קוריאן איירליינס, מהחברות המובילות והטובות בעולם. הטיסה אורכת כ-10 שעות לסיאול, ושם יהיו לנו כ-5 שעות המתנה בלבד ומשם טיסת המשך של כ-4 שעות למנילה. בהגעה, נסיעה ישירות לבית המלון, למנוחה לפני יום גדוש בפעילויות מעניינות.
2

יום 3 / טיול משולב - מפלי פגסנחאן והר הגעש תאאל

יום זה תצאו מוקדם לטיול  משולב  של מפלי  פגסנחאן  והר הגעש תאאל. לאחר ארוחת הבוקר, בשעה 07:00, איסוף מבית המלון לעבר העיירה תגאיתאי שנמצאת כשעתיים דרומית למנילה.
בהגעתכם לתגאיתאי תעלו על סירה שתקח אתכם למרגלות הר הגעש תאאל, שייט שאורך כ-20 דקות, שם יחל הטיפוס ללוע הר הגעש. בהגעתכם תעלו על סוסים שעל גבם תרכבו במעלה ההר, עד להגעתכם ללוע ההר, תוכלו לבחור גם לעלות רגלית ללוע הר הגעש אם תבחרו בכך. הר הגעש תאאל נחשב להר הגעש הקטן בעולם, שהתפרץ בשנת 1977 והשאיר אחריו נזק בל יתואר לסביבה הקרובה והרחוקה. בהגיעכם ללוע הר הגעש תחזו במראה עוצר נשימה של לוע ההר וסביבתו. ההר גם נקרא האגם שבתוך האגם, מכיוון שההר נמצא במרכזו של אגם. לאחר הטיול בהר הגעש, נסיעה למסעדה בקרבת מקום לארוחת צהריים. בסיומו של הטיול בהר הגעש תאאל וארוחת הצהריים במקום, תסעו לעבר מפלי פגסנחאן אשר נמצאים  בעיירה פגסנחאן, אתר שנחשב לפופולארי מאוד בפיליפינים. מפלי פגסנחאן נמצאים כשעתיים וחצי נסיעה דרומה ממנילה. שם גם צולם הסרט "אפוקליפסה עכשיו" עם מרלון ברנדו. בדרך תחזו במטעי ענק של קוקוסים. בהגעתכם תועברו לסירת קאנו קטנה, אשר נקראת כאן "באנגקה", להמשך השייט לעבר המפלים. ברגע שהשייט יתחיל, תחזו במצוקים גבוהים מאוד עם צמחייה ירוקה וגם קופים שקופצים מענף לענף. בסופו של הנהר תגיעו למפל הגדול, שם תהיה לכם אפשרות לעבור לרפסודה ולהיכנס ממש מתחת למפל ומאחוריו. לאחר מספר דקות של בילוי במפל, חזרה לעבר הריזורט שם תתלבשו, תתארגנו ותצאו לנסיעה לעבר פמפנגה שנמצאת צפונית למנילה. הנסיעה מתגאיתאי תארו-ך כ-5 שעות צפונה. בהגעתכם לפמפנגה צ'ק אין במלון ומנוחה. למחרת יציאה לטרק בהר הפינאטובו.
3

יום 4 / טרק בהר הגעש פינאטובו

נסיעה מפמפנגה לפינאטובו' בשעה מוקדמת מאוד, 5:00-5:30 בבוקר, יציאה לעבר הר הגעש הפינאטובו לטרק ללוע ההר. הר הפינאטובו חלק משרשרת הרי געש אשר פרושה לאורך החלק המערבי של קצה האי לוזון. לפני ההתפרצות הקטסטרופאלית בשנת 1991, הפינאטובו לא היה ידוע בכלל, במיוחד לא כהר הגעש פעיל לתושבי האיזור. כיום נחשב לאחד מאתרי התיירות הטובים במדינה, ומושך אלפי תיירים בכל שנה. לאחר הטרק בהר הפינאטובו, ביקור בכפר של אנשי האייטאס, ילידי המקום. הביקור יארוך כשעה-שעה וחצי ובו תהיה לכם ההזדמנות להיפגש עם המקומיים, להתוודע לסגנון החיים בכפר אותנטי שלא השתנה מאות שנים, ובנוסף אנו נספק מצרכים שונים שאותם תוכלו לחלק לילדי ובוגרי הכפר. טוריסמו פיליפינו כחלק מהתמיכה בילידי הפיליפינים והכפרים השונים, מפרישים מכל טיול וביקור בכפרים סכום מסויים לתמיכה בתושבי המקום, חלק מהתרומה והתמיכה נעשית דרך טיולים אלו. לאחר הטיול בכפר האייטאס, חזרה למלון ללילה.
4

יום 5 / פמפנגה-בנאווי

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון בנאווי, הבית של טראסות האורז המפורסמות. בדרך לשם תחצו מספר פרובינציות עד לבנאווי. טראסות האורז של  בנאווי, או כפי שנקראות "הגדאן-הגדאנג פלאיאן אנג בנאווי", קיימות כבר 2,000 שנים ונחצבו מהרי האיפוגאו ע"י ילידי המקום. אנו קוראים להם "הפלא ה-8 של העולם". לאחר כ-8 שעות נסיעה, הגעה למלון בבנאווי, צ'ק אין ומנוחה.

5

יום 6 / טרק בכפר בטאד

לאחר ארוחת הבוקר, תאספו ע"י ג'יפני, זהו רכב המשמש לתחבורה ציבורית בערי הפיליפינים ונראה כמו הג'יפים בהם הצבא האמריקאי נהג להשתמש. ביום זה יש לכם שתי אופציות לבחירה: ב. ביקור בטראסות האורז של בטאד, זהו טיול שמצריך קצת יותר כושר. זהו לא טרק מורכב מאוד אך דורש מכם להיות בכושר סביר מכיוון שהירידה לכפר במדרון תלול ומדורג. הטרק לבטאד הוא חווייה של פעם בחיים, טיול שיאפשר לכם לראות איך האיגורות בנו את הטראסות במעלה העמק המדהים שבמרכזו נמצא הכפר בטאד. הדרך לבטאד אורכת כשעה וחצי בגי'פני ועוד כשעה הליכה לכפר.הדרך חזרה אורכת זמן זהה. בסיומו של יום עולים חזרה לעיירה בנאווי ללינה. יש אופציה להישאר לילה נוסף בבטאד, ללינה בגסטהאוסים פשוטים מאוד.
6

יום 7 / בנאווי - סגאדה

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נסיעה לעיירה סגאדה. בדרך לעיירה נעצור במספר נקודות לצילומים של הדרך המטריפה ביופיה, עצירה קצרה במוזיאון בונטוק שבו נשמע , על ההיסטוריה של האיפוגאו. הנסיעה אורכת כשעתיים וחצי כשבסיומה חוברים למדריך מקומי ומטיילים בעיירה סגאדה, מערות הקבורה, הקברים התלויים בהם הילידים נהגו לקבור את קרוביהם, במהלך הטיול תהיה לכם האפשרות להתנסות בסדנאות שונות אם תבחרו בכך, להתנסות בדרך בה הילידים הכינו את הכלים שלהם. בנוסף ביקור במוזיאון גנדויאן אשר בבעלות אישה מבוגרת מאוד ולה סיפורים רבים על היסטוריית סגאדה והסביבה. בסיום היום והטיולים נסיעה לעבר המלון בו תשהו.
7

יום 8 / סגאדה-מנילה

לאחר ארוחת הבוקר המוקדמת בשעה 7:00 יציאה לכיוון מנילה, הדרך תארוך כ-10 שעות, לפעמים קצת יותר, תלוי בתנועה בדרכים. תוכלו לעצור בדרך להתרעננות ולהצטלם. הדרך מסגאדה למנילה נחשבת לדי ארוכה אבל למעניינת ביותר בכבישי הצפון. לאורך קילומטרים רבים פרושות טראסות של ירקות בצבעים ובגדלים שונים. מטע עצום מימדים של טראסות של ירקות. בעיקר מסיבה זו נקרא איזור זה בשם "קערת הסלט של צפון הפיליפינים". חוויה של פעם בחיים!
8

יום 9 / מנילה-אלנידו

אחר ארוחת הבוקר, נצא לעבר שדה התעופה הפרטי של חברת ITI, ומשם נעלה על טיסה ישירה ממנילה לאל-נידו הקסומה. אל העיירה נגיע בשעות אחר הצהריים המאוחרות ונוכל להינות מספר שעות מהעיירה הנחמדה ומהאותנטיות המאפיינת את המקום. יש באפשרותכם גם לנוח אם לא תרצו להמשיך ולסייר באיזור. בשעות הערב ניפגש ונצא אל ארוחת הערב המיוחדת על חוף הים.

9

יום 10 / דילוג איים באל-נידו (Island Hoping)

סיור באל נידו לא יהיה שלם בלי סיור El Nido A: לגונות וחופים. אתר חובה לכל המטיילים באל נידו ומטיילים אחרים כאחד. זהו מקום בו אנו יכולים פשוט להירגע וליהנות מההנאות הפשוטות של חיפוש אחר מקומות מופלאים ונסתרים במפרץ Bacuit. המים הרגועים בצבע ירוק- טורקיז בלגונה הגדולה והקטנה המוקפות בקירות אבן סיד המשובצים בסחלבים מציגים לראווה קלידוסקופ של חיים ימיים. מדענים סבורים כי לגונות אלה היו בעבר מערות שעלו על גדותיהם באיים אלה. התקרות של מערות אלה בוודאי התמוטטו לפני מליוני שנים ולגונות אלה נוצרו במקומן.
סיור A אל נידו - לגונות וחופים ייקח אתכם אל תצורות הסלע והלגונות היפות ומעוררות ההשראה אותן תוכלו למצוא רק במפרץ Bacuit. הסיור ייקח אתכם אל הלגונות והחופים הבאים: הלגונה הסודית- ממוקמת באי קטן המזכיר במראה את האי שבסרט "החוף" מוקף בצוקי סלע גיר. כאשר אתם נכנסים אל החור הקטן, תראו את הלע הענק שהיה פעם מערה שהתמוטטה וכעת מוקפת בצוקי סלע גיר. במרכז המערה נמצאת הלגונה.

האי Shimizu – באי צוקים מרהיבים בהם מקננות  ציפורי סיס המערות, הקינים שציפורים אלה בונות הם אותם קינים המשמשים להכנת מרק קני ציפורים, שיש לו, כך לפי עמי אסיה, כוחות מרפאים מיוחדים. כאן המדריכים יכינו עבורכם ארוחה ערבה לחיך.

הלגונה הקטנה- Small Lagoon – ממוקמת במפרצון באי Miniloc. כאשר אתם נכנסים בקיאק או בשחייה לתוך זרם קטן העובר דרך חלל קטן, תראו את מי הירוק- טורקיז הרגועים של הלגונה הקטנה מוקפים בקירות אבן סיד משובצים בסחלבים, ובהם קלידוסקופ של חיים ימיים עשירים.

הלגונה הגדולה – Big Lagoon – ביקור בלגונה הגדולה נעשה באמצעות שייט בסירת מצופים המתקרבת ללגונה במרכז תצורות סלע גיר קארסטי. מי הלגונה צלולים ועשירים בבעלי חיים ימיים. הלגונה הגדולה היא קרקע פורייה לדגים ולסרטנים.

Seven Commandos Beach – חוף 7 חיילי הקומנדו – היעד הסופי אחרי יום סיור ארוך. האי נקרא על שם 7 חיילי הקומנדו  היפנים שנותרו מאחור והתגוררו באי לאחר מלחמת העולם השנייה.לאי רצועה ארוכה של חוף חולי לבן ולאורכה שורת עצי דקל.

הבהרות למטיילים:

אנא הביאו עמכם בגדים להחלפה, בגד ים ואת ציוד השנורקל שלכם או שתוכלו לשכור זאת מהספק של הטיול לפני היציאה לסיור. וודאו שלמדריך שלכם יש רשיון. מדריך מורשה הוא מדריך שהוכשר למזער את הנזק הנגרם לסביבה. קיבל הכשרה במתן עזרה ראשונה ובמידע על האתרים החשובים וההיסטוריה של אל נידו. לבשו תמיד חליפת הצלה. חליפת הצלה מגנה עליכם ועל האלמוגים מפני נזקים ופגיעות. אנו מבקשים שתשמרו על מרחק של לפחות 3 מטרים מהריף. הזהרו שלא לדרוך על האלמוגים. אורגניזמים מסוכנים חיים לפעמים על האלמוגים ויש להיזהר מלדרוך עליהם, זה יכול להיות מסוכן עבורכם. דריכה על האלמוגים או נגיעה בהם יגרמו נזק לפוליפים של האלמוגים. השמרו מללכלך או לזרוק את האשפה שלכם שלא בפח האשפה. עזרו לאל נידו להישאר נקיה על ידי שימוש בכלים לשימוש חוזר, המנעו מלכלוך והפרידו בין אשפה הניתנת למחזור לאשפה שאינה ניתנת למחזור.
10

יום 11 / סיור יבשתי באיזור אל-נידו

הו החלק האחרון בסדרת סיורי החופים והאיים של אל נידו שבו אנו שומרים את החופים הטובים ביותר לסוף. חופי Nacpan and Calitang הם הטובים ביותר מבין חופי אל נידו. חוף זה ממוקם 25 קילומטרים צפונית לעיירה אל נידו, בחלק הפנימי של מפרץ Bacuit. מסלול המוליך אל המעיינות החמים מקיניט ומפלי Nagkalit Kalit שבאל נידו כלול אף הוא בסיור זה.

חופי Nacpan and Calitang . שלא כמו חופים ואיים אחרים באל נידו חופים אלה אינם מתויירים בדרך כלל מה שמאפשר לכם להתענג לבדכם מפיסת גן עדן זו. חופי Nacpan and Calitang חולקים את אותו קו חוף. חופים אלה עדיין לא התמסחרו. כפר דייגים ובקתת מטיילים גדולה הם המבנים היחידים אותם תוכלו למצוא בחופים שלווים אלה. כך שבמקרים בהם סיורי האי שלכם ( סיורים AB ו C) מתבטלים בשל ים סוער עדיין תוכלו לקחת את סיור E: חופים פנימיים ומפלים כאופציה העומדת לרשותכם.

מפלי Nagkalit Kalit הם אחת מהאטרקציות הנוספות בסיור E באל נידו. נקודה זו היא יעד נפוץ לצועדים ההרפתקנים כיוון שמסלול ההליכה המוביל אל המפלים נמשך כ 30 עד 45 דקות. חופי Nacpan and Calitang – הם החופים 'אליהם אתה הולך כשאתה רוצה להתרחק מהכל'. חופים אלה הם פשוט קצת יותר קשים להגעה, אבל אם אתם מחפשים אחר בידוד מוחלט תמצאו אותו בחופים שמצפון לעיירה אל נידו. במרחק כשעה מעיירה אל נידו, החופים הצפוניים ביותר הללו לחלוטין אינם מפותחים ויש בהם כמה מהחופים היפים והמבודדים ביותר בפאלאואן. מפלי Nagkalit Kalit - ממוקמים עמוק בתוך היער כשעה נסיעה בג'יפ מאל נידו והליכה בג'ונגל עבות, אלה הם מפלים קסומים ובריכות מים בלב הג'ונגל . זאת חוויה מדהימה לצעוד בתוך הג'ונגל – הרגשה אמיתית של 'חזרה אל הטבע'. נקודה זו אינה מועדפת רק על ידי חובבי הטבע ,אלא גם על ידי חובבי הליכה הרפתקנים ומטפסי הרים. המבקרים צריכים לצעוד כ 30 עד 45 דקות כדי להגיע למפלים. הטרק המהנה אל מפלי Nagkalit Kalit באל נידו פאלאואן יתחיל בכפר המקומי של המחוז. המטיילים יעבור דרך כמה שדות אורז ומסלולים בג'ונגל. הטרק אל המפלים היפים הללו כולל גם כמה מעברים של הנהר כך שעליכם להיות מוכנים לכך שהנעלים והרגליים יירטבו.

הערה חשובה: למי שבוחר לעשות את המסלול אל  מפלי Nagkalit Kalit בין החודשים יוני לדצמבר יש לקחת בחשבון כי בשל העדר גשמים בקיץ וההשפעות של האקלים המשתנה הנהר שמספק את המים למפלים נוטה להתייבש ועל כן יש סיכוי שלא יהיו מים במפלים.
הבהרות למטיילים: אנא הביאו עמכם בגדים להחלפה, בגד ים ואת ציוד השנורקל שלכם או שתוכלו לשכור זאת מהספק של הטיול לפני היציאה לסיור. וודאו שלמדריך שלכם יש רשיון. מדריך מורשה הוא מדריך שהוכשר למזער את הנזק הנגרם לסביבה. קיבל הכשרה במתן עזרה ראשונה ובמידע על האתרים החשובים וההיסטוריה של אל נידו. לבשו תמיד חליפת הצלה. חליפת הצלה מגנה עליכם ועל האלמוגים מפני נזקים ופגיעות. אנו מבקשים שתשמרו על מרחק של לפחות 3 מטרים מהריף. הזהרו שלא לדרוך על האלמוגים. אורגניזמים מסוכנים חיים לפעמים על האלמוגים ויש להיזהר מלדרוך עליהם, זה יכול להיות מסוכן עבורכם. דריכה על האלמוגים או נגיעה בהם יגרמו נזק לפוליפים של האלמוגים. השמרו מללכלך או לזרוק את האשפה שלכם שלא בפח האשפה. עזרו לאל נידו להישאר נקיה על ידי שימוש בכלים לשימוש חוזר, המנעו מלכלוך והפרידו בין אשפה הניתנת למחזור לאשפה שאינה ניתנת למחזור.

11

יום 12 / דילוג בין איים מקוצר ונסיעה לסבאנג

ביום זה נצא לסיור בין איים מקוצר, הסיור הוא דילוג בין איים שנקרא טיול C, אך הוא יתבצע במשך חצי יום במקום יום שלם. לאחר הסיור המרתק נצא לנסיעה של כ-5 שעות אל עבר העיירה סבאנג הנמצאת דרומית מערבית לאל-נידו. בהגעתכם תוכלו לנוח ולהתרווח בריזורט מפנק הממוקם על רצועת חוף ארוכה מאוד ומהממת.

12

יום 13 / טיול בנהר התת-קרקעי(נבחר לאחרונה לאחד משבעת פלאי תבל!!!)

ונסיעה לפווארטו פרינססה לאחר ארוחת הבוקר והמנוחה המפנקת נצא לסיור באתר הנהר התת-קרקעי של פווארטו פרינססה, הנחשב לאחד היעדים המפורסמים בפיליפינים ובעולם כולו. זהו הנהר התת-קרקעי הארוך בעולם נכון לשנת 2013. באתר תוכלו לחזות בקופיפים משתעשעים להם על צמרות העצים וגם על החוף, צפייה בלטאות ענק וצמחייה מיוחדת לאיזור. לאחר הטיול לנהר התת-קרקעי חזרה אל עבר פווארטו פרינססה לארוחת ערב ולינה.

13

יום 14 / טיסה לאי קורון, נקודת תצפית וביקור במעיינות החמים

בשעות הבוקר המעט מאוחרים נצא לטיסה לעבר קורון המדהימה! הטיסה תצא בשעות הצהריים משדה התעופה של פווארטו פרינססה. לאחר הנחיתה, ניסע אל עבר נקודת התצפית אשר ממנה ניתן לראות את העיירה של קורון והמחזה יפהפה בשעת השקיעה. מייד לאחר מכן נסיעה לביקור במעיינות חמים טבעיים שם תוכלו לנוח, להירגע ולחשוב על הימים היפים שחוויתם ברחבי הפיליפינים וגם על אלו שתחוו... סיום בארוחת ערב טעימה בקורון, ולינה.

14

יום 15 / יום מרתק בקורון והאיים

לאחר השכמה מוקדמת וארוחת בוקר, יציאה לעבר האתרים המרתקים של קורון. בין היעדים בהם תבקרו נמצאים, אגם קיאנגן אשר נבחר לאחד מהאגמים הצלולים והירוקים ביותר בעולם, בהמשך שנירקול מטריף בין שוניות האלמוגים המרהיבות ומייד לאחר מכן נשב לארוחת צהריים מפנקת על חוף מבודד, ממש כמו רובינזון קרוזו(רק משודרג). תהיה לכם האפשרות לשחות באיזור החוף ולגונת התאומים. לאחר יום מרתק ישיבה לארוחת ערב במסעדה מקומית. ** תנצלו כל רגע ביום זה ובכלל בטיול בפיליפינים, כי זה ממש כמו ממתק... טעים מאוד ונגמר מהר!

Tropical seashore. Coron, Busuanga island, Palawan province, Philippines.

15

יום 16 / טיסה למנילה, סיור בעיר העתיקה של מנילה, קניות אחרונות וטיסה לקוריאה

בשעת בוקר מעט מוקדמת יציאה לכיוון שדה התעופה של קורון, ומשם טיסה למנילה הצבעונית.. בעת ההגעה, תיאספו לטיול מעניין במנילה העתיקה ובאתרים היסטוריים המאפיינים את האיזור, אתרים שיספרו לכם בקצרה על ההיסטוריה הארוכה והסבוכה של הפיליפינים. מייד לאחר הטיול נסיעה אל עבר מרכז קניות ססגוני אשר בו תוכלו למצוא כל דבר שרציתם למצוא וגם את אלו שלא. בערב ארוחת ערב קבוצתית, סיכום טיול והרמת כוסית, ונסיעה אל עבר שדה התעופה של מנילה לטיסה שלכם לקוריאה..

16

יום 17 / המתנה קצרה בקוריאה וחזרה הביתה לישראל!

הטיסה תנחת בשדה 05:00 בבוקר בקוריאה, כאן תהיה לכם אפשרות לנוח, לשתות קפה טעים ולהינות משדה התעופה של סיאול. זהו שדה תעופה נחמד, אם פינות מעניינות להעביר את הזמן. מי שיבחר בכך, יוכל לטייל קצת בעיר אך קרוב לוודאי שתרצו לנוח מעט לאחר הטיסה והיום האחרון. טיסה לישראל ונתראה בקרוב שוב בפיליפינים!

1
13+ גיל
 • סוג
  זוגות
  ירח דבש
 • יעד
 • יציאה
  ישראל, מנילה
 • שעת יציאה
  לערך 08:30
 • זמן חזרה
  לערך 20:20
 • כולל
  איסופים משדה התעופה ואליו ברכבים ממוזגים
  הסעה מפווארטו פרינססה/סבאנג לאלנידו
  הערה: הטיולים לנהר התת קרקעי דורשים אישור מראש ולכן יש לאשר את הטיול בהקדם האפשרי על מנת לקבל את האישור בזמן.
  טיולים באלנידו
  טיסה מאלנידו/פווארטו פרינססה למנילה
  טיסה ממנילה לפווארטו פרינססה
  ימי טיול במנילה או מחוץ למנילה המצויינים בלו"ז.
  כניסות לאתרים השונים המצויינים בלו"ז
  לינה במלונות שנבחרו בחבילה אותה רכשתם (3/4/5 כוכבים)
  מדריך מקומי דובר אנגלית ומאושר על ידי משרד התיירות (הערה חשובה: המדריך מצטרף בטיולים שהם חלק מחבילה מלאה בפיליפינים. בטיולי יום בודדים המדריך אינו מצטרף ויש לשלם עליו בנפרד.)
  רכבים ממוזגים לאורך הטיול בלוזון ובטיולים באיים
 • מפה

  You don't have permission to register
  Call Now Button