טיולי תמריץ בפיליפינים - TOURISMO FILIPINO
דף הבית | חבילות | טיסות | טיולי יום | צור קשר
טיול לפיליפינים

לידיעת קהל הלקוחות
משרדי החברה סגורים עד להודעה חדשה, ובכפוף לאישור שלטונות הפיליפינים לפתיחת משרדי התיירות.
עמכם הסליחה, ונודיע בהקדם האפשרי על חזרה לפעילות.
 
 
את/ה בעמוד: טיולי תמריץ בפיליפינים
 
דף הבית >> טיולים פרטיים >> טיולי תמריץ בפיליפינים


טיולי תמריץ בפיליפינים

 

טוריסמו פיליפינו וטיולי תמריץ.

טיולי תמריץ פיליפינים נחשבים לטיולי התמריץ המעניינים בעולם, אם זה מטיולים בטראסות אורז לאוהבי האתגר וההרפתקאות (בנאווי וקלינגה), דרך שייט מרתק בין איים, לגונות וחווית החיים המקומיים (האי פלוואן, היפה בעולם) ועד שייט במפרשיות ובילוייים עד אור הבוקר באי המפורסם, בורקאי. לקבוצות המעוניינות בטיולים קצרים יותר וגם אקונומיים יותר, יעד קרוב יותר למנילה בשם פוארטו גלרה גם יכול להתאים. המלונות בהם אנו משתמשים נבדקו על ידינו ווידאנו שהסטנדרטים גבוהים ומתאימים לקבוצות.


יעדים

טיולי התמריץ עוברים ביעדים: מפלי פגסנחאן, הר הגעש תאאל, פוארטו גלרה, האי בורקאי, האי בוהול וסבו, והאי פלוואן שזוכה להכרה ברחבי העולם כאי היפה ביותר!
מעוניינים ביעדים מיוחדים? איים מבודדים? פעילויות שניצור ונפיק במיוחד בשבילכם? הצוות שלנו יעשה זאת בשמחה!


בתמונה Huma Resort

הפקה

בטיולי התמריץ בפיליפינים אנו לא רק לוקחים אתכם לטייל, אנו מפיקים בשבילכם חוויה. חוויה התפורה במיוחד בשבילכם. טיול המשלב תרבות, טבע, מופעי פולקלור ססגונייים, שיעורי בישול ייחודיים, ספא ייחודי בחווה, בילויים לאחר ימי טיול וכמובן מיתוג בהתאם לדרישותיכם. רוצים לשמוע עוד?

מיתוג

נמתג הר הגעש תאאל, את הסירות במפלי פגסנחאן, את הג׳יפני בצפון, את הסירות בדילוג בין איים, את כוסות הקפה, את מפות השולחן, כריות המיטה, ואם צריך גם את מנות האוכל. הכל אפשרי אצלנו, באוויר, בים וביבשה. אנחנו כאן על מנת שהרעיונות שלכם יצאו לפועל.


מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר!
 

לכתבות והמלצות עלינו

!ממליצים עלינו - מכתבי תודה

המלצות לטיולים בפיליפינים אין הרבה, ומידע נכון לא קל למצוא. הגעתם לדף הממליצים על שירותי טוריסמו פיליפינו בפיליפינים, בתחתית הדף תוכלו למצוא חלק מההמלצות שאנו יכולים לפרסם, מוזמנים להתרשם ממגוון חוו״ד

המלצה על טוריסמו פיליפינו

המלצה של לקוחה מרוצה של טוריסימו פיליפינו. המלצות נוספות לראות בדפי ההמלצות האחרים באתר וגם באתרים נוספים בישראל.
Bookmark and Share