בנאווי ופרובינציית ההרים - טוריסמו פיליפינו
דף הבית | חבילות | טיסות | טיולי יום | צור קשר
טיול לפיליפינים
שיחה מקומית
073-399-3027

 
את/ה בעמוד: בנאווי ופרובינציית ההרים
 
דף הבית >> מידע למטייל >> מנילה - והאי לוזון >> בנאווה, סגאדה - צפון הפיליפינים >> בנאווי, פרובינציית האיפוגאו >> בנאווי ופרובינציית ההרים

הזמנת מלונות ניתן להזמין ישירות דרך משרדי טוריסמו פיליפינו
  ב  פרובינציית ההרים תמצאו את הפלא השמיני בעולם. באזור זה של הפיליפינים נמצא המקום שאין שני לו בכל העולם. בנאווי הידועה בטרסות האורז, שהן מדרגות שעוצבו לפני שנים רבות מתוך ההרים ע"י שבט האיגורות שחי בצפון. תרבותם של האיגורות נשתמרה עד היום ומאופיינת בטקסים שמקורם במאפיינים ססמיים שבגינם נוצרה טכנולוגיה זו של טרסות אלה, שמהוים הנדסה מקורית ושימושית. 
הטרסות בנויות בגובהם של ההרים, שם קריר וערפילי וההליכה בערפל מרגישה כמו לחישה מעולמות נסתרים. מטיילים רבים המגיעים לטיול בשבילים הקרירים, ממאנים לעזוב בשל האמונה המיסטית שלהם,
הנובעת מהבנת המיסתורין בן 2000 השנים ומהאמונה שאלו הן מדרגות לגן העדן.
מלבד טרסות האורז של באנווי שהגיעו למקום של כבוד ברשימת אונסקו, נפגוש את טרסות האורז של בטאד, מאיויאו, הפאו וקיאנגאן. צבען של הטרסות ירוק בשרני בחודש אפריל-מאי.


>>
טראסות האורז של בטאד

בדרך למאונטיין פרובינס נגיע לבאגיו- שער הכניסה לפרובינציה. העיר באגיו ידועה בעצי האורן, הפרחים הצבעוניים המקשטים אותה, זוהי עיר תיירות, שבה מסעדות ובתי מלון מודרניים רבים.
במעבר לבאנאווי ישנו מקום הנקרא סגאדה הידוע כמקור לקפה מצויין, יחד עם זאת ניתן לראות את ארונות הקבורה המסתוריים תלויים על מצוק.


>> פרטים נוספים על בנאווי וטראסות האורז של איפוגאו
>>
דרכי הגעה לבנאווי  
 
Bookmark and Share