טיול בפיליפינים (תרבות, אקסטרים ונופש!) - טוריסמו פיליפינו
                                                                                                                                                                                                                        עבריתEnglish


לקטגוריות נוספותטיול לפיליפינים עם טוריסמו פיליפינו


ברשיון 
משרד התיירות
משרד התיירות הפיליפיני

 
  
סרטון מדהים מהפיליפינים

להגדלה הקלק פעמיים רצוף

סרטון מאל נידו הקסומה


להגדלה הקלק פעמיים רצוף

סרטון מהאי שיארגאולהגדלה הקלק פעמיים רצוף

סרטון מהאי בוהול


להגדלה הקלק פעמיים רצוף
 

 


טיולים מומלצים בפיליפינים
 

מקיף פיליפינים
דילוג בין האיים
 
 


דף הבית | חבילות | טיסות | טיולי יום | צור קשר
טיול לפיליפינים

 

03-912-2233

את/ה בעמוד: תרבות.אקסטרים.נופש 18 ימים
 
דף הבית >> טיולים פרטיים >> פיליפינים מעל שבועיים >> תרבות.אקסטרים.נופש 18 ימים

תרבות . אקסטרים . נופש
טיול בפיליפינים 18 ימים – 17 לילות

טיול בפיליפינים תרבות-אקסטרים-נופש הוא טיול אשר הוכן ע"י צוות טוריסמו פיליפינו לאחר בדיקה מעמיקה של האטרקציות הטובות ביותר ביעדים השונים, ואנו עדיין ממשיכים לפתח טיולים מיוחדים נוספים. טיולים אלו יאפשרו לכם לחוות את היעדים הידועים בפיליפינים שב"מסלול הקבוע" ובנוסף להינות מאטרקציות מטריפות ברחבי האיים!

יום 1
הגעה למנילה ואיסוף ע"י נציג החברה אל המלון בעיר מקאטי.
בהגעה למלון, צ'ק אין וזמן חופשי.
 
יום 2
איסוף מוקדם מבית המלון (04:00-04:30), אל עבר הר הגעש פינאטובו.
הר הפינאטובו חלק משרשרת הרי געש אשר פרושה לאורך החלק המערבי של קצה האי לוזון. לפני ההתפרצות הקטסטרופאלית בשנת 1991, הפינאטובו לא היה ידוע בכלל, במיוחד לא כהר הגעש פעיל לתושבי האיזור. כיום נחשב לאחד מאתרי התיירות הטובים במדינה, ומושך אלפי תיירים בכל שנה.
הטיול בפיאנטובו יחל בנסיעה מהנה של טרקטורונים למשך כשעה, עד לנקודת התחלת הטרק לעבר לוע ההר. ההליכה אל עבר ההר נמשכת כשעה וחצי לכל כיוון, ובלוע ההר תהיה  לכם הזדמנות גם לבצע שייט קצר אם תהיו מעוניינים בכך באופן פרטי, במקום. לאחר הטרק בהר הפינאטובו, ביקור בכפר של אנשי האייטאס, ילידי המקום. הביקור יארוך כשעה-שעה וחצי ובו תהיה לכם ההזדמנות להיפגש עם המקומיים, להתוודע לסגנון החיים בכפר אותנטי שלא השתנה מאות שנים.
לאחר הטיול בכפר האייטאס, חזרה למלון ללילה.
                       
יום 3
לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון בנאווי, הבית של טראסות האורז המפורסמות. בדרך לשם תחצו מספר פרובינציות עד לבנאווי. טראסות האורז של  בנאווי, או כפי שנקראות "הגדאן-הגדאנג פלאיאן אנג בנאווי", קיימות כבר 2,000 שנים ונחצבו מהרי האיפוגאו ע"י ילידי המקום.
אנו קוראים להם "הפלא ה-8 של העולם".

לאחר כ-8 שעות נסיעה, הגעה למלון בבנאווי, צ'ק אין ומנוחה.
מפגש קצר עם המדריך יתבצע לאחר ההגעה להסברים על הטיולים בימים שאחרי
לפני או אחרי ארוחת הערב יתבצע מופע פולקלור  בלובי המלון להנאתכם.
 
יום 4-6 
בימים אלו תצאו לטרק של שלושה ימים בין טראסות, הרים, כפרים, נחלים ותרבות רחוקה מכל איזור מיושב. במהלך שלושה ימים אלו תהיה לכם ההזדמנות להיוודע לאורח החיים בכפרים, לאופן בו הם ניהלו את חייהם במשך אלפי שנים.
ביום הראשון לטרק תיאספו מהמלון בו תשהו בבנאווי אל עבר קינאקין, משם יתחיל מסע בו תעברו בכפרים קאמבולו, בטאד ובנגאאן.
יום 7
בשעות הבוקר המאוד מוקדמות איסוף אל עבר שדה התעופה קוואיאן הממוקדם כ-4 שעות נסיעה מבנאווי לטיסה למנילה. בהגעה, איסוף ע"י נציג החברה ומעבר(אם יש  צורך) לטרמינל אחר לטיסת פנים אל עבר האי המדהים פלוואן.
בהגעתכם, איסוף לבית המלון הנמצא כחצי שעה נסיעה משדה התעופה, צ'ק אין ומנוחה.
                                 
יום 8
לאחר ארוחת הבוקר, איסוף ליום טיול בפלא השביעי של העולם!
הנהר התת קרקעי שנמצא בפווארטו פרינססה, נחשב לשמורה החשובה ביותר באי פלאוואן ובכלל בפיליפינים. השמורה עשוייה מאבני גיר שמכילים תחתם 8.2 קילומטרים של נהר תת קרקעי. הדבר המדהים בנהר, שהוא זורם ישירות לים וכולו נמצא תחת הר, עשיר בתצורות גאולוגיות נפלאות.
לאחר הטיול בנהר, יתבצע טיול קצר ב"סלע אוגונג). זהו פרוייקט של ארגון ללא רווח והמועצה המקומית, אשר הוקם במטרה לתמוך בקהילה המקומית. הטיול עובר במערכת מערות ומגיע לנקודת תצפית מדהימה על האיזור. לאחר הטיול במערות, סיום ב"זיפ ליין"(אומגה) וחזרה לבית המלון  שבפווארטו פרינססה.
יום 9
לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה לעבר אל נידו, הנסיעה תארוך כ-5 שעות, לעבר צפון האי פלוואן, למקום בו תהנו מהלגונות המדהימות, חופים לבנים והחיים תחת המים... בקיצור! גן עדן!!
בהגעתכם, צ'ק אין בבית המלון וזמן חופשי בעיירה והתרשמות מהסביבה.
 
יום 10
לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לטיול אופניים מודרך סובב אל-נידו. הטיול וקושי הטיול תלוי ברמת המיומנות שלכם, וניתן להאריך את טיול האופניים ביום נוסף על מנת להקיף את חלקו הצפוני של האי.
הטיול המומלץ לרכיבה קלה יותר, והוא הטיול הכלול בלו"ז הוא רכיבה של כ-6 ק"מ לעבר הכפר מנלאג, משם נסיעה לעבר טאיטאי לצפייה בשקיעה במפרץ קורונג קורונג, שהוא דבר חובה באל-נידו.
הנופים המדהימים בדרך, החופים והאיזורים הכפריים הפשוטים, יתנו לכם הרגשה של חזרה בזמן של ממש באיזורים היפים בעולם!
יום 11
לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לטיול מטריף של קיאקים בלגונות של אל-נידו. הטיול עובר בלגונת קדלאוCadlao) Lagoon) ,לגונה הגדולה((Big Lagoon, לגונה הקטנה(Small Lagoon) והלגונה הסודית (Secret Lagoon).
הטיול מתחיל באל-ניד לאי בוקאל Bukal עם נופים מדהימים של מצוגי ענק, משם חתירה לחוף נטנט Natnat, כניסה ללגונת קדלאו מיד לאחר מכן לשנורקלינג ולארוחת צהריים.
חצייה בסירה לאי מינילוק לטיול קיאקים בלגונות הגדולה והקטנה ומשם ללגונה הסודית. לאחר היום המהנה, חזרה לאל-נידו באמצעות סירה.
יום 12
איסוף מבית המלון לפני הטיסה למנילה. משדה התעופה של אל-נידו, טיסה ישירה למנילה, ומשם איסוף לטרמינל המתאים לטיסתכם לשדה התעופה קטיקלאן.
משדה התעופה קטיקלאן, איסוף לעבר טיביאו אשר  נמצא באנטיקה. שם תהנו מימים של טיולים מגוונים ומעניינים בנוף שונה ומזג אוויר קריר יותר.
בהגעה לטיביאו, מנוחה קצרה  לאחר יום ארוך של טיסות ונסיעות ותהנו מ"ספא דגים" של כשעה, שם תעברו היכרות קצרה עם הדגים שפשוט יעשו לכם מסג' בכפות הרגליים. לאחר ה"ספא" הקצר תהנו ממסאג' לפני השינה, להכנה לימים המהנים שלפניכם.
יום 13
בבוקר יום זה לפני היציאה תדרוך קצר לפעילויות ויציאה לרכיבה על "הבאל הבאל" Habal Habal (נסיעה על אופנועים המשמשים תחבורה ציבורית) על הכפר טונו  Tuno, לטרק קצר בין שדות אורז, יערות ירוקים ודרך גשרי במבוק תלויים אל עבר המפלים. שהייה קצרה במפלי בוגטונג באטו Bugtong Bato להתרעננות והליכה אל עבר נהר הטיביאו לראפטינג קצר. הראפטינג יכול להתבצע  במספר רמות, אך בלו"ז זה כלול שייט קצר ולימודי על ראפטינג קיאקים. לאחר הראפטינג ארוחת צהריים ונמשיך להתפנקות חמימה באמבט בטבע בתוך קאווה Kawa זהו ווק ענק הממוקם באמצע הג'ונגל. הווק נשען על אבנים ומתחתיו עצים בוערים לחימום המים. בווק אנו מוסיפים עלים וצמחים הרבליים להתרעננות והזנת העור.
לאחר היום המהנה, חזרה ללינה במלונית סמוכה.
יום 14
השכמה ויציאה מוקדמת עם דייגים מקומיים במלאבור Malabor. השיטה הייחודית לדיג זה משלבת שכיבה באיזור דייג ענק, מהגדולים במדינה ושם תוכלו לדוג דגים מסוגים שונים כגון טונה, מקארל וכו'. איזור הקויו ידוע ככביש  המהיר של הטונה.  במהלך היום שייט לאורך חוף מלאבור, ומשם תמשיכו לסדנאת קרמיקה מיוחדת של המקומיים, שם תהיה לכם הזדמנות להתנסות בהכנת כלי קרמיקה. איזור זה עשיר בחימר והתברך במאות אלפי מטרים מחומר זה.  לאחר מכן, אם תרצו לחוות שוב את ספא הדגים, תוכלו לשבת שם ולהירגע. שם גם תוכלו למצוא עבודות יד לרכישה מהמקומיים. לאחר היום המהנה,  חזרה ללינה במלונית.
יום 15
בבוקר יום זה מפגש עם המדריך המקומי ושייט אל עבר האי מלאליסון Malalison.
בהגעה המקומיים יברכו אתכם בברכה עתיקה לשלום ומשם המשך לטרק סביב מלאליסון. במהלך הטרק תוכלו לראות צמחים מיוחדים ופרחים הצומחים באיזור. משם טיול לאי נאבלאג Nablag, ביקור במערה קטנה במקום וחזרה לכפר לארוחת צהריים.  לאחר ארוחת הצהריים סיאסטה  על החוף שם גם תוכלו להינות מפעילויות שונות כגון שחייה, שנורקלינג, דייג, שייט וכו'.   לאחר הסיאסטה, שייט לעבר קולאסי Culasi, שם מכינים את הדגים המיובשים המפורסמים של הפיליפינים.  לאחר יום זה חזרה לעבר קטיקלאן למעבר לאי בורקאי לנופש ומנוחה!
ימים 16-18       
נופש ומנוחה בחופים הלבנים של האי בורקאי, תהנו מהחופש ומהשקט לאחר הרפתקאות הפיליפינים.
יום 18
יציאה מהמלון סמוך לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה קטיקלאן וטיסה למנילה.
מעבר לטרמינל הנכון לטיסה הבינלאומית הביתה או ליעדכם הבא.


Bookmark and Share


היעדים המבוקשים

מנילה
 מנילה

פלוואן
פלוואן

בורקאי
בורקאי

בנאווה (איפוגאו)
בנאווה

האי סבו
סבו פיליפינים


 

לעמוד הטיולים המומלצים
טיולים מומלצים בפיליפינים
 טוריסמו פיליפינו ברשת


 
תאריך ושעה
 

מלונות בפיליפינים
טיולים באל-נידו
ירח דבש בפיליפינים

 
 
מזג אויר בפיליפינים
 
אפליקציות חיוניות!
לדיווחי תנועה תחנת החיזוי
MMDA תחנת החיזוי


 
ממליצים עלינו     Trip Advisor  למטייל  גלובס  Cafe The Marker  Xnet
        
 
  Google+TwitterFacebook צור קשר   צור קשר