טיול לפיליפינים - טראסות האורז, בורקאי, פלאוואן ועוד! - טוריסמו פיליפינו - טיול אופנועים בפיליפינים - 13 ימים ו-12 לילות
                                                                                                                                                                                                                        עבריתEnglish


לקטגוריות נוספותטיול לפיליפינים עם טוריסמו פיליפינו


ברשיון 
משרד התיירות
משרד התיירות הפיליפיני

 
  
סרטון מדהים מהפיליפינים

להגדלה הקלק פעמיים רצוף

סרטון מאל נידו הקסומה


להגדלה הקלק פעמיים רצוף

סרטון מהאי שיארגאולהגדלה הקלק פעמיים רצוף

סרטון מהאי בוהול


להגדלה הקלק פעמיים רצוף
 

 


טיולים מומלצים בפיליפינים
 

מקיף פיליפינים
דילוג בין האיים
 
 


דף הבית | חבילות | טיסות | טיולי יום | צור קשר
טיול לפיליפינים

 

03-912-2233

את/ה בעמוד: טיול אופנועים בפיליפינים - 13 ימים ו-12 לילות
 
דף הבית >> טיולי אופנועים בפיליפינים >> טיול אופנועים בפיליפינים - 13 ימים ו-12 לילות


טיול אופנועים בפיליפינים - רכיבה, תרבות, נופש

יום 1 / הגעה למנילה

הגעה למנילה, איסוף ע״י נציג החברה בשדה התעופה ונסיעה ברכב למלון. הגעה, צ׳ק אין וזמן חופשי.

 

יום 2 / מנילה - סאן פרננדו, לה-אוניון

לאחר ארוחת הבוקר, קבלת האופנועים בפתח המלון ויציאה לדרך לעבר סאן פרננדו, לה-אוניון הנמצאת כ5- שעות צפונית למנילה, שם תעצרו למנוחה לאחר מספר לא קטן של שעות רכיבה, שם, בלה-אוניון גם נמצא אחד החופים הידועים במערב הפיליפינים לגלישה ונופש. בהגעה, צ׳ק אין, זמן חופשי וזמן לבילוי על החוף.


יום 3 / סאן פרננדו, לה-אוניון - ויגאן

בבוקרו של יום זה, לאחר ארוחת הבוקר, יציאה מבית המלון לרכיבה אל עבר העיירה ויגאן. ויגאן היא אחת הערים העתיקות ביותר ובוודאי מהערים השמורות ביותר בפיליפינים. ויגאן היא עיר הבירה של פרובינציית Ilocos Sur שבחוף המערבי של האי לוזון. ויגאן ידועה בזכות ההשפעה האירופאית על הארכיטקטורה שלה ובבתים הקולוניאלים הספרדיים השמורים היטב והרחובות המרוצפים באבנים אשר מושכים אליה תיירים מכל העולם. העיר גם הוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסקו ב 2 בדצמבר 1999.

בהגעתכם לויגאן, צ׳ק אין במלונכם, מנוחה קצרה ויציאה לסיור בעיירה ובאתריה. בשעות הערב העיירה די רומנטית ונחמדה לטיול רגלי.

2PAGE - העיירה ויגאן.jpg

יום 4 / ויגאן - פגודפוד

בבוקר יום זה, יציאה לעבר פגודפוד, הידועה בכינוייה - בורקאי של צפון הפיליפינים בגלל חופה הארוך והיפיפה.

בדרך תעצרו במספר אתרים וביניהם: אתר תחנות הרוח של מערב הפיליפינים, זהו חוף של מספר קילומטרים ועליו פרושות תחנות רוח, ומראה תחנות אלו על החוף פשוט מדהים. עוד אטרקציה בדרך ונחמדה מאוד, היא המפעלונים הקטנים המייצרים מלח ממי הים.


יום 5 / פגודפוד - סנטה אנה

בבוקר יום זה יציאה מעט יותר מוקדמת מהמלון לטיול קצר למפלים בסביבת פגודפוד, שם המפלים ״קאביגן״ - Kabigan Falls, המיתמרים לגובה של כ-120 רגל. בדרך למפלים (כ-30 דקות), תעברו בשדות אורז, נחלים וגשר מעץ ושם תוכלו להיכנס לבריכה הצלולה להתרעננות לפני המשך הנסיעה אל עבר סאנטה אנה ואחד הכבישים היפהפיים בפיליפינים.

ההליכה למפלים דורשת מאמץ וחשוב לבדוק אם הכושר הגופני מאפשר זאת.

Palaui.jpg

יום 6 / יום דילוג איים בסנטה אנה ופלאווי

זה יום של חופש, נופש ובילוי ב״דילוג בין איים״ קסומים בצפון הפיליפינים. היציאה היא ממקום הנקרא ״סנטה אנה״ Santa Ana, משם יוצאות הסירות לסיורי דילוג בין איים מהנקודה הצפונית ביותר של הפיליפינים. זהו איזור של איונים קטנים וחופים לבנים בהם תוכלו להינות משחייה, שנורקלינג ולחוות את הפיליפינים האמיתית.

בסיומו של יום זה, חזרה אל עבר הריזורט למנוחה..


יום 7 / סנטה אנה - טוגיגראו

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה אל עבר העיר טוגיגראו, העיר הגדולה בעמק קגיאן אשר בצפון מזרח הפיליפינים. בהגעתכם לעיר, תהנו מסיור קצר במערות קלאו.

ב- Peñablanca, תיירים מקומיים כמו גם זרים, נוהרים אל מערות קאלאו המדהימות.

אם תטפסו בגרם המדרגות 190 צעדים, תוכלו לחזות גם אתם בשבעת ההיכלים של המערה. תוכלו לחזות בתצורות השונות ומעוררות ההתפעלות שיצרו אבני הגיר והסלעים בכל אחד מההיכלים שבמערה. התושבים המקומיים הפכו את אחד מההיכלים הללו לאולם תפילה שתקרתו כולה נוצצת באור מרהיב החודר אליה מהבקיעים הרבים שבתוך המערה.

המערה בקאלאו נחשבת כאדמה קדושה שכן במערה זו ממש התגלו עצמות אנשי הקאלאו, הנחשבים לאבות האומה הפיליפינית.

גם כאן יש צורך בכושר גופני טוב, על מנת להגיע לסוף המערה. (זו אינה מערה צרה, אלא מכלול מערות רחב וגבוה.

בסיום הסיור, נסיעה קצרה למלונכם ומנוחה.


יום 8 / טוגיגראו - בנאווי

ביום זה תהיה לכם נסיעה מעניינת, ארוכה מעט ומאתגרת. הדרך מטוגיגראו לבנאווי (שם נמצאות טראסות האורז), אורכת כ-5-6 שעות נסיעה. במחצית הדרך הראשונה תסעו בעיקר בכבישים ראשיים ולעיתים גם עמוסים בתנועה, אך זוהי הדרך היותר נוחה להגעה לבנאווי. המחצית השנייה של הדרך מעניינת יותר, אך מעט יותר מאתגרת בעיקר בגלל העובדה שאת מרביתה תעשו בעלייה לעבר ההרים שם נמצאת בנאווי. בדרך תחזו בכפרים בצידי הדרך, בתים ומקומיים רבים החיים בצידי הכביש, הריחות המיוחדים של הפרובינצייה, ה״קרנדריות״ (מסעדות ביתיות) הקטנות וטראסות האורז שמידי פעם יצוצו ככל שתתקרבו לאיזור בנאווי.

בהגעתכם, קרוב לוודאי שתרצו לנוח מהנסיעה הארוכה והחוויתית, צ׳ק אין מהיר במלון וזמן חופשי למנוחה והנאה מהאוויר הקריר והעיירה הנחמדה.

בשעות הערב, תפגשו את המדריך שילווה אתכם לטרק לטראסות האורז של בטאד, ויסביר לכם על היום למחרת.

הכפר בטאד וטראסות האורז.jpg

יום 9 / יום טיול בכפר בטאד וטראסות האורז העתיקות

ביום זה תעלו על ג׳יפני מקומי, לחוות את הפיליפינים במלוא הדרה, הג׳יפני הפיליפיני שגם משמש כאמצעי תחבורה הציבורי הוא מעין דגם של הג׳יפניס האמריקאים מהתקופה שהצבא האמריקאי שלט. לאחר נסיעה של כשעה תגיעו לנקודת ההליכה אל עבר הכפר בטאד. משם ההליכה תהיה מעט מאומצת וחשוב להתכונן לטרק זה שכן מדובר בהליכה במדרון מדורג. ככל שתתקרבו לכפר בטאד, יפרש לעיניכם מראה מרהיב של מעין אמפיתיאטרון של טראסות כשבמרכזו בתחתית הכפר בטאד.

לכפר תוכלו לרדת אם תבחרו, וגם לעלות לתצפית על טראסות האורז תוכלו לבחור אם לעשות.

בערב שלפני הטרק, המדריך ישוחח עמכם על כל האפשרויות ועמכם יבחר את המסלול הראוי לטיול זה.


יום 10 / בנאווי - סגאדה

עמוק באזורי הרמה של הצפון, גבוה מעל לנופים המגוונים והעשירים של הרי הקורדילרה, בין רכס הקורדילרה המרכזי ורכס Ilocos, שוכן לו הכפר הקסום סגדה. פרובינציה מתוירת זו מציעה אויר קריר ורענן בניחוח אורנים, פני שטח סלעיים ומפלים עם שילוב נהדר של חותמות תרבותיות עשירות של בני המקום כמו טרסות האורז Kapay aw והקברים התלויים אשר מעניקים למקום את טעמו הייחודי השייך רק לו.

האגדה מספרת ,שכן אנשי רכס הרי קורדילרה לא שמרו על מסמכים כתובים, שהכפר או ה illi של סגדה הוקם על ידי איש אחד ושמו Biag ומשפחתו שממזרח Abra שב Bikaln , אשר גורשו בכוח מביתם על ידי אנשי שבטים יריבים. כאשר משפחתו של ביאג התיישבה ב Condon, הם אולצו שוב לברוח כאשר הבפטיזם, או הפרקטיקה של הענקת שמות נוצריים נכפתה על ידי הכובשים הספרדים. ביאג נפרד מאחיו שבחרו להתיישב באזורים אחרים, בעוד שהוא ומשפחתו הגרעינית המשיכו לנדוד הרחק מזרחה ולבסוף התיישבו על האדמה שהיא סגדה של היום.


ביום זה תצאו מהעיירה בנאווי לעבר סגאדה, הדרך תארוך כשעתיים וחצי - שלוש שעות עם עצירות כמובן לצילומים בדרך המהפנטת. בהגעתכם תהנו מהאתרים שיש לסגאדה להציע והם אתר הקברים התלויים, מערות הקבורה, סדנאות האריגה המסורתיות ואם תהיו מעוניינים באתגר גם טיול במערות המדהימות של סגאדה. זוהי מערכת מערות בהם תוכלו לטייל בין שעה ל-4 שעות, תלוי בזמן הטיול אותו תבחרו ורמת העניין בטיול מסוג זה. הטיול מתבצע בהליכה, זחילה, הליכה במים ומעט טיפוס.

בסיומו של יום זה תסיימו בסיינט ג׳וזף, המלונית הנחמדה במקום.


טיול מערות בסגאדה סומאגינג.jpg

יום 11 / סגאדה - באגיו

בבוקרו של יום זה, לאחר ארוחת הבוקר, תצאו לנסיעה בדרך שנחשבת לאחת המעניינות בפיליפינים, בגלל העובדה שאיזור טראסות הירקות הפרוש לצידי הדרך הוא מהגדולים באסיה, וניתן לחזות בו לאורך הדרך המפותלת. לאחר מספר שעות רכיבה לא קלות אך מעניינות מאוד תגיעו לעיר הסטודנטים והקיט של הפיליפינים, העיר בגיו. בירת הצפון.

העיר שזכתה לכינוי "בירת הקיץ של הפיליפינים" בשל אקלימה הקריר יחסית בהשוואה למרבית האזורים האחרים במדינה, באגיו נחשבת כמרכז העסקי, המסחרי והחינוכי של כל אזור צפון לוזון. גבוה בהרים שלBenguet, נוהרים תושבי מנילה שגובה פני הים אל באגיו במהלך עונת הקיץ בחודשים מרץ עד מאי , וגם במהלך חגי הצום, כאשר הטמפרטורות נוטות לעלות לגבהים בלתי נסבלים במיוחד בערים הצפופות והסואנות כמו המטרופולין של מנילה.

העיר באגיו למעשה כל כך פופולארית עד כדי כך שהיא היעד הפיליפיני היחיד בקטגורית היעד הנבחר מבין 25 היעדים באסיה בקטגוריה של יעדי אסיה באתר TripAdvisor , הישג לא מבוטל בפני עצמו.

העצירה בעיר זו היא גם לשם ביקור באתרים מעניינים בעיר, אך גם ״לשבור״ את הדרך הארוכה דרומה אל עבר פרובינציית פמפנגה.

בהגעתכם, מנוחה והזדמנות לבקר באתרים הקרובים למלונכם במרכז העיר והשוק המקומי. אם יהיה זמן, תוכלו לבקר בשדה התותים הידוע באיזור.


יום 12 / באגיו - פמפנגה

בבוקרו של יום זה, תצאו לסיור מודרך קצר בעיירה, הכפר טאם אוואן, הקתדרלה המורסמת ועוד אתרים כגון השוק באיזור המשקיף על המכרות. לאחר הסיור הקצר בבאגיו, תצאו לנסיעה אל עבר פרובינציית פמפנגה, שם למחרת תצאו לטרק בהר הגעש פינאטובו המפורסם.


יום 13 / טיול להר הגעש פינאטובו

"הענק שהתעורר" בשנת 1991, לאחר יותר מארבעה עשורים שהיה רדום. בחודש יוני 1991, הר הפינאטובו התפרץ בצורה כ"כ חזקה, שיותר מ-5 מליארד מטרים רבועים של אפר ולבה נפלטו מהלוע והגיעו לגובה של יותר


פינאטובו - לוע הר הגעש.jpg

מ-30 קילומטרים מעל פסגת הר הגעש. בהתפרצות זו נהרגו כ-847 אנשים, 184 נפצעו ו23 נעדרים. ויותר ממליון איש הועתקו מבתיהם. מאות מליוני דולרים של נדל"ן ורכוש קבורים תחת ההריסות.


כיום, המקום הוא אטרקציה תיירותית מהידועות בפיליפינים, אלפי מטיילים פוקדים את המקום בכל שנה ובמהלך הביקור בהר הגעש, המטיילים מבקרים גם בכפרי האייטאס, ילידי המקום. הביקור בהר הגעש הוא מדהים, אמנם דורש הליכה לא קלה ולא קצרה אבל בהחלט אפשרית ושווה.

הביקור בהר הגעש הפינאטובו, הוא חוויה של פעם בחיים, שמשלבת כשעה וחצי של נסיעה ברכב שטח לכל כיוון וכשעתיים(הליכה בקצב מהיר) הליכה לכל כיוון עד לוע הר הגעש.  

יש להיות בכושר טוב, המסלול מתאים למטיילים שאוהבים ומורגלים בהליכות ארוכות.

** ישנה מגבלת גיל: בני 60 ומעלה לא יוכלו לקחת טיול זה בגלל הוראה חדשה (אך ניתן להינות מטיול טרקטורונים (בתוספת) באיזור הר הגעש ללא הטיפוס להר עצמו).

הנסיעה מהמלון להר אורכת כשעה ויש להיות במקום כבר בשעה 07:00 בבוקר.

בסיום הטיול להר הגעש פינאטובו חזרה לעבר מנילה למלון בו שהיתם ביום הראשון בפיליפינים.

  • יש אפשרות להישאר בפמפנגה אם יום זה נשמע ארוך מדי לרכיבה לאחר הטיול. סיום הטיול בשעה 16:00 בערך.


הכללות:

  • אופנועי Kawasaki KLR, לאורך כל הטיול המוצע, או אופנועים אחרים לבחירה.

  • מדריך מלווה עם אופנוע לאורך כל הטיול המוצע (ממנילה ועד מנילה)

  • מדריכים מקומיים בכל יעד אליו תגיעו ויש צורך בהדרכה

  • לינה במלונות ברמה טובה בכל הימים וכוללים ארוחת בוקר יומית

  • טיולים המוצעים בלו״ז

  • הוצאות דלק, כניסות לאתרים, חניות בעצירות, מיסיםהמלונות שנבחרו על ידינו, מחוץ למנילה הם ברמה הטובה באיזורם ושנבדקו על ידינו.

ישנם איזורים בהם ישנם מלון או שניים ברמה גבוהה יותר, אך רמת השירות לא תמיד מתאימה ולכן הבחירה במלונות אלו נעשתה.

הערות על הטיול:
**הערה על הר הגעש הפינאטובו: הוראה נכונה ל-2017 (יש לבדוק עדכון במעמד רכישת טיול) - מטיילים מעל גיל 60 לא יוכלו לבצע את הטיול כתוצאה מהוראה של הנהלת אתר הר הגעש, ויש לעבור בדיקה רפואית מיד לפני היציאה לטיול באתר לבדיקת כשירות.

 

הערה כללית על הטיול בעיירה סגאדה:
האטרקציה המרכזית בעיירה סגאדה היא המערות המקשרות.
חוויה של בין 2-4 שעות, תלוי במסלול שבוחרים.מדובר בחוויה מדהימה, אם כי די מסוכנת.
בטיולים של טוריסמו פיליפינו לא מכלילים את הביקור במערות, אלא משאירים זאת לביצוע של הלקוח בגלל הסיכונים הכרוכים בדבר במידה ויש צורך בחילוץ מהמערה.
במידה ולא עושים את המערות, לא תמיד יש טעם להגיע לסגאדה, אך בהחלט סגדה היא עיירה מעניינת גם ללא הביקור במערות.
במידה ותבחרו לטייל במערות המקשרות המדריך יילקח עצמאית על ידכם במרכז המבקרים המקומי.
מדריך מלווה מטעמינו שיצטרף אליכם, ילווה אתכם מבנאווי וחזרה. 
חזרה של כשעתיים וחצי עד שלוש ללינה במלון בבנאווי (חובת עזיבה מבנאווי לא יאוחר מהשעה 15:00 בגלל תנאי הדרך ומזג האוויר).


בסיום הטיול ישנה אפשרות להמשיך לנופש באיים לבחירתכם!

Bookmark and Share


היעדים המבוקשים

מנילה
 מנילה

פלוואן
פלוואן

בורקאי
בורקאי

בנאווה (איפוגאו)
בנאווה

האי סבו
סבו פיליפינים


 

לעמוד הטיולים המומלצים
טיולים מומלצים בפיליפינים
 טוריסמו פיליפינו ברשת


 
תאריך ושעה
 

מלונות בפיליפינים
טיולים באל-נידו
ירח דבש בפיליפינים

 
 
מזג אויר בפיליפינים
 
אפליקציות חיוניות!
לדיווחי תנועה תחנת החיזוי
MMDA תחנת החיזוי


 
ממליצים עלינו     Trip Advisor  למטייל  גלובס  Cafe The Marker  Xnet
        
 
  Google+TwitterFacebook צור קשר   צור קשר